Ankieta

Kto powinien wygrać?

Marek Gliniecki
10 (26.3%)
Lord Awesomeguy
28 (73.7%)

Głosów w sumie: 69

Głosowanie skończone: 15 Mar, 2009, 12:54:05

Autor Wątek: Wyłoń zwycięzcę Muzycznego konkursu Sevenstring.pl  (Przeczytany 15525 razy)

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
pstry sie zachowałeś bardzo fer ,serio.ja nie zrezygnowałbym z xotica:D
pozdrawiam;)
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 537
    • Toughest Firefighter Alive
Szkoda, bo tak czy siak głosów miał na prawdę sporo z tego co się zorientowałem...

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Niezle bagno z tym konkursem, Pstry mial wiecej glosow mimo ze wczesniej sie na niego glosowanie skonczylo. Ja bym zarzadzil nowy konkurs czy cos bo niesmak bedzie dlugo.

Offline pan mikos

  • Pr0
  • Wiadomości: 681
Jakiś kabaret miał się taki skecz jak to rozmawia dwóch znajomych:

- Wiesz, nie jesteś mile widziany w naszym domu.
- Ale czemu?
- Po ostatniej twojej wizycie zginęło nam sto złotych. Myśleliśmy, że je ukradłeś.
- No ale przecież później je znaleźliście...
- No tak, ale niesmak pozostał.


Tak mi się jakoś skojarzyło...

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Przypomniało mi się jak wygrałem w pewnym konkursie 5000 zł... :D :D :D :D
I nie miałeś portfela ?

Nie rozumiem?

Lord, Gratuluje, w pełni zasłużyłeś na wygraną. ;)
« Ostatnia zmiana: 16 Mar, 2009, 03:28:01 wysłana przez Az »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
Nie rozumiem?
przeczytaj post wyżej w tamtej wypowiedzi.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Dzięki Wam wielkie za zabawę. Przykro mi strasznie, że skończyło się jak skończyło. Konkursy uważam za zamknięte.
Mam nadzieję, że jeszcze nie jedna taka seria przed nami, i wzbogaceni o doświadczenia lat poprzednich tak koło 2015 wyjdzie nam idealnie ;)

Powrzucam za chwil kilka/naście pozostałe kawałki na naszego Soundclicka i zmontuje jakiś temat.

Jeszcze raz wielkie dzięki! No i oczywiście gratulacje!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Gratulacje lord :)
Jak Ci nie przypasi BB to daj znać :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Cieszę się że mogłem uczestniczyć w tak zacnym konkursie, za co chciałbym podziękować redakcji i sponsorom. Nagrywanie tego jingla było na serio niezłą frajdą. Mam nadzieję, że większości osób które na niego głosowały rzeczywiście się spodobał i oddały głos nie "tak z litości".

Jeżeli ktoś ma ochotę usłyszeć jingiel w formacie FLAC to zapraszam tutaj (nowy miks).

PS. Chciałbym również podziękować znajomemu super-klawiszowcowi (który udziela się czasem na tym forum) za nagranie leadów na syntezatorze :)
« Ostatnia zmiana: 16 Mar, 2009, 14:37:40 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 774


PS. Chciałbym również podziękować znajomemu super-klawiszowcowi (który udziela się czasem na tym forum) za nagranie leadów na syntezatorze :)

To musisz dać mu chociaż potrzymać. Xotica ;)
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Nie rozumiem?
przeczytaj post wyżej w tamtej wypowiedzi.

Po prostu mi wytłumacz. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Mam nadzieję, że większości osób które na niego głosowały rzeczywiście się spodobał i oddały głos nie "tak z litości".

Jeżeli ktoś ma ochotę usłyszeć jingiel w formacie FLAC to zapraszam tutaj (nowy miks).
Mi się naprawdę baardzo podoba. Właśnie zassałem flaka, zapętliłem i tak leci któryś już raz. Dobra robota, gratuluję wygranej i czekam na nagrania z BB!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Lord gratuluje wygranej i ciesze sie, ze nie zmarnowalem mojego glosu.

Offline [Maikh]

  • Gaduła
  • Wiadomości: 135
  • Ancient Egypt
Dzięki Wam wielkie za zabawę. Przykro mi strasznie, że skończyło się jak skończyło. Konkursy uważam za zamknięte.
Mam nadzieję, że jeszcze nie jedna taka seria przed nami, i wzbogaceni o doświadczenia lat poprzednich tak koło 2015 wyjdzie nam idealnie ;)

Powrzucam za chwil kilka/naście pozostałe kawałki na naszego Soundclicka i zmontuje jakiś temat.

Jeszcze raz wielkie dzięki! No i oczywiście gratulacje!

Tak jak Harvest pisał, do odsłuchania są już inne jingle jak kogoś interesują (a wcześniej pisaliście o tym) :) Także przesłuchać można albo na pierwszej stronie w tym temacie w playerku albo w tym temacie: http://forum.sevenstring.pl/tworczosc-uzyszkodnikow/wasze-jingle/

To tak formalnie jakby ktoś przegapił ;) enjoy