Autor Wątek: ćwiczenia dłoni - GRIPMASTER  (Przeczytany 18978 razy)

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
ćwiczenia dłoni - GRIPMASTER
« 28 Gru, 2008, 14:30:27 »
no właśnie
były świeta i o dziwo zasoby mojej gotówki (zaskórniaki chowane przed żoną) wzrosły (nigdy wcześniej coś takiego mi sie nie przydarzyło)  ;D
więc postanowiłem wydać troszeczke mojej kochanej kaski na coś zupełnie niepotrzebnego :P:P
dużo czasu spędzam przy kompie (w pracy) i mam czczęsto wolną jedna reke
można by to było wykorzystać do "ćwiczeń"
właściwie to moja najukochańsza żonka wpadła na pomysł gripmastera ale na świąteczny prezent to nie awansowało wiec myśle o tym teraz

ktoś używał??
polecacie/odradzacie??
 

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
Odp: ćwiczenia dłoni - GRIPMASTER
« Odpowiedź #1 28 Gru, 2008, 14:32:15 »
sinnero mial i o ile pamietam to sobie chwalil. teraz ma ograniczony dostep do neta wiec bedziesz chyba musial troche poczekac na info z jego strony
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: ćwiczenia dłoni - GRIPMASTER
« Odpowiedź #2 28 Gru, 2008, 15:45:41 »
Ja to ma od jakis 5 lat. Lapa mnie szybko po tym rozbolala, nie polecam.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: ćwiczenia dłoni - GRIPMASTER
« Odpowiedź #3 29 Gru, 2008, 07:37:46 »
Ja to ma od jakis 5 lat. Lapa mnie szybko po tym rozbolala, nie polecam.

+1

dlatego - jesli juz, to polecam wersje lajt, gwarantuje, ze tez wchodzi, a jak sie przeforsujesz, to bedziesz mial sliczna kontuzje dloni i out od gitary przez kilka tygodni

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
Odp: ćwiczenia dłoni - GRIPMASTER
« Odpowiedź #4 29 Gru, 2008, 08:14:55 »
Mam, uzywam i jeszcze nigdy nie nabawilem sie kontuzji (wersja medium - czerwona) - fajna sprawa na rozgrzewke i do wzmocnienia paluchow :]
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: ćwiczenia dłoni - GRIPMASTER
« Odpowiedź #5 30 Gru, 2008, 22:54:36 »
Mam i używam. Żółtej, więc jakiś tam lajt. Mocniejszych nie polecam, chyba że ktoś wspinaczkę uprawia ;)
Ja mam cały czas w kieszeni od kurtki i jak po mieście pomykam, to sobie ćwiczę tak, że raczej nie widać ;)
Odpręża przede wszystkim ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: ćwiczenia dłoni - GRIPMASTER
« Odpowiedź #6 30 Gru, 2008, 22:57:11 »
Ja mam cały czas w kieszeni od kurtki i jak po mieście pomykam, to sobie ćwiczę tak, że raczej nie widać ;)
Odpręża przede wszystkim ;)
:O

Również się zastanawiam nad kupnem. Kiedyś w sklepie się bawiłem i chyba ta najmocniejsza mi jedynie pasowała (?)

Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
Odp: ćwiczenia dłoni - GRIPMASTER
« Odpowiedź #7 30 Gru, 2008, 23:31:21 »
Mam to ok 10 lat, zawsze coś tam da, ostatnio leży w szufladzie ;)
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odp: ćwiczenia dłoni - GRIPMASTER
« Odpowiedź #8 31 Gru, 2008, 11:54:00 »
Ja mam cały czas w kieszeni od kurtki i jak po mieście pomykam, to sobie ćwiczę tak, że raczej nie widać ;)
Odpręża przede wszystkim

Wolę nie wiedzieć, jak to wygląda. Jakbyś coś miętosił w kieszeni... Publiczna masturbacja - też kiedyś próbowałem, ale nie skutkuje :P.
Mam ściskacz, efekt podobny i też na upartego można używać do pojedynczych palców :P. O coś mniej więcej takiego: http://www.twenga.pl/oferta/58723/1055568622562710475.html
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: ćwiczenia dłoni - GRIPMASTER
« Odpowiedź #9 16 Mar, 2009, 22:57:06 »
Kumpel ma takie coś. I tak jest chujowy. :P

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 362
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Kumpel? ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Mam i uzywalem wersji czerwonej medium, ale jakos.... nie wiem, lezy nie w szafie nie ruszane. Lepiej pompki robic na palcach, jak komus za lekko to na 3 palcach sie nauczy albo na jednej rece :D

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
ja wole malego przyjaciela:

http://www.fretocizer.com/

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Zdecydowanie nie polecam ściskaczy i trenażerów pod kątem ćwiczeń gitarowych. Ćwiczyć należy WYŁĄCZNIE na gitarze. Możecie nabawić się kontuzji, ręka nabywa pamięć mięśniową, która nie ma nic wspólnego z "przyzwyczajaniem" mięśni i ścięgien do grania na gitarze. To nie zawody w otwieraniu słoików albo miażdżeniu orzechów. Moim zdaniem bardziej szkodzi, niż pomaga. Pogadajcie z dowolnym nauczycielem gitary klasycznej (o ile posiada zdolność racjonalnego myślenia) - powie Wam to samo.

pozdrawiam

EDIT:

Ten shredneck - jak najbardziej. Tylko to takie trochę gejoskie:) Bo co, idziemy do cioci na imieniny i nagle wyciągamy jakiś pseudo-gryfik? Albo w kinie? Albo na matmie? Ja Wam powiem tak - albo się, kurwa, chodzi na imieniny i na matmę, albo się ćwiczy na wieśle!
« Ostatnia zmiana: 17 Mar, 2009, 12:26:49 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 537
    • Toughest Firefighter Alive
ja wole malego przyjaciela:

http://www.fretocizer.com/
Sposób prezentacji i wygląd skojarzył mi się od razu z wibratorem :D

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
mam czerwonego gripmastera i często w autobusie czy w kolejce jak stoję to sobie odruchowo macham.. A czy coś to daje? Traktuję to bardziej jako zamiennik obgryzania paznokci czy długopisu ;). Ot taka zabawka. Ale można też wykonywać inne ćwiczenia (na dołączonej broszurce są opisane). Ja np jak zmęczę paluchy to ćwiczę kciuka u lewej i u prawej ręki i zauważyłem że zniknął problem bolącej dłoni trzymającej gryf przy dłuższym graniu. Mówię o tej "poduszeczce" przy kciuku :P (nie uważałem na biologii) :D. kostkująca ręka też nie boli przy dłuższej grze (nie tak szybko).

Co do takich przeszkadzajek- w wywiadzie z Dino Cazaresem bodaj na stronie ibaneza powiedział że kiedyś ćwicząc grę obklejał paluchy taśmą izolacyjną tak że było trudniej je zginać i musiał się siłować i po zdjęciu tej taśmy paluchy "szybciej" grały.. Nie wiem na ile można w to wierzyć, piszę to bardziej jako ciekawostkę ;)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
No, dobra - lubie was po prostu, wiec rzekne ostatni raz: NIE UZYWAJCIE ZADNEGO BADZIEWIA DO CWICZEN!!!! ZROBICIE SOBIE KRZYWDE!!! KURWA, MONGOLY!!!

caluski
« Ostatnia zmiana: 21 Mar, 2009, 17:32:24 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline shitol

  • Gaduła
  • Wiadomości: 386
No, dobra - lubie was po prostu, wiec rzekne ostatni raz: NIE UZYWAJCIE ZADNEGO BADZIEWIA DO CWICZEN!!!! ZROBICIE SOBIE KRZYWDE!!! KURWA, MONGOLY!!!

caluski

tez sie juz o tym nasłuchałem poza forum wiec sam tez zrezygnowałem z tych ćwiczeń
w kazdym razie dzieki wszyskim za opinie :P

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
10928 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Wrz, 2012, 18:40:55
wysłana przez Jakub0765
0 Odpowiedzi
1340 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lut, 2014, 17:59:34
wysłana przez mariaczi
10 Odpowiedzi
22320 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lut, 2017, 13:59:58
wysłana przez baz0k
1 Odpowiedzi
10286 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Kwi, 2018, 11:41:06
wysłana przez Zomballo
6 Odpowiedzi
6525 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lis, 2020, 00:29:31
wysłana przez Aremenius