Autor Wątek: Firzd 7 in da hauz, chili Jeż zanabył Jeżaneza  (Przeczytany 10750 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
ciekawe czy brzmi podobnie

Pewnie tak samo, jak każda inna machóniowo-rozłudowa gitara ;)

Też nie wiem po co te pół cala mniej (może żeby było bardziej-LP? ::) ) no ale tak dali. Tak czy siak, ani mnie to ziębi ani parzy, nie mam zamiaru schodzić do drop Ó :P

Tak swoją drogą to nie zrozumiem nigdy postępowania firm - ARZ307 jest już nieprodukowany. Bo tak. A Iceman 507 kosztuje nowy około 3 kafli, bo wyższa seria, bo dimarcjo, bo totamto. Jakby wypuścili model IC307 w klasie i cenie tego ARZ, to bym go kupił w ciemno, i pewnie nie ja jeden. No ale jak się nie ma co się lubi... ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
...to się to sprzedaje, żeby jednak mieć to co się lubi ;)

Jeżanez ;D jedzie właśnie do nowego właściciela, spoza forum gdyby ktoś pytał. Może wrócę kiedyś do 7 strun, bo teraz już wiem dokładnie czego szukać, ale na razie czekają w kolejce 4 i 6 :P
« Ostatnia zmiana: 03 Kwi, 2015, 18:01:41 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
...to się to sprzedaje, żeby jednak mieć to co się lubi ;)

Jeżanez ;D jedzie właśnie do nowego właściciela, spoza forum gdyby ktoś pytał. Może wrócę kiedyś do 7 strun, bo teraz już wiem dokładnie czego szukać, ale na razie czekają w kolejce 4 i 6 :P

Mówisz, dziesiątkę składasz?

Spoiler

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Prawie się zgadza, kształty korpusu i kolory w zasadzie te same ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Prawie się zgadza, kształty korpusu i kolory w zasadzie te same ;)

Robisz się przewidywalny na stare lata ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A zagrałeś chociaż na którejś ze wiesz czego szukać ? czy tylko robisz im foty i zmieniasz kartony  :P

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Pytania są tendencyjne :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Spoko spoko, zaraz rzucę hasłem, że pozbywam się Epiego, to Jeż dostanie szału ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Spoko spoko, zaraz rzucę hasłem, że pozbywam się Epiego, to Jeż dostanie szału ;)

Daj spokój, po trzydziestce jest, jeszcze na zawał zejdzie ;)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Prędzej na obżarstwo świąteczne :P

Aha, przez pisanie z telefonu robię za duże skróty myślowe ;) @lwronk - to co teraz mam na stanie (ngd/nbd po wykendzie) nie jest ani białe (wręcz przeciwnie), ani SG-kształtne.

A w temacie dlaczego sprzedałem ARZeta i dlaczego (nie?) była to moja ostatnia 7ka to walnę textwalla. I tak nikt go nie przeczyta, ale co mi tam :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
11 Odpowiedzi
3971 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Paź, 2014, 19:55:53
wysłana przez MrJ
14 Odpowiedzi
1797 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Gru, 2020, 18:08:38
wysłana przez Bjørn