Autor Wątek: Burek! Dobry Pies, czyli żadne djęty czy zamęty  (Przeczytany 2614 razy)

Offline Artisth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Siemano.
Kiedyś pamiętam, że wrzucałem tu nieco starszych numerów, niedawno wydaliśmy własnym nakładem płytę/splita razem z zespołem Na Zewnątrz. Dwa kawałki z wydawnictwa:



Miłego odsłuchu. Jeśli ktoś byłby zainteresowany zakupem płytki, to pisać do mnie. :D
Burek! Dobry Pies.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
 :facepalm:

Spoiler

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Macie w kapeli kogoś kto ma więcej niż 17 lat?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE

Offline Artisth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Wszyscy mamy dużo więcej niż 17 lat. Nie rozumiem o co chodzi.
Burek! Dobry Pies.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
O to że udostępniliście jakiś punk/ lekki rock na forum stricte metalowym... Do tego zaawansowanie zarówno techniczne jak i liryczne jest... średnie  ???

Offline Artisth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Z tego co wiem, to forum gitarowe, a nie metalowe- to po pierwsze. Po drugie ludzie słuchają tu naprawdę różnych rzeczy i nie tylko metalu, dlatego tu wrzuciłem. Nie rozumiem halo. Inna sprawa, że może się nie podobać, ale to też wystarczy napisać w normalny sposób ;)
Burek! Dobry Pies.

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Z tego co wiem, to forum gitarowe, a nie metalowe- to po pierwsze.

Za to, jak pisał ostatnio Yony, jest to forum tematyczne. A tematem tego forum, jak sama nazwa wskazuje, są gitary ERG. I stąd hejt, jak sądzę. ;)

No, chyba że mamy rozumieć, iż płyta nagrana została na 8-strunowym barytongu w drop Fis?

Offline Artisth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Dobra. jebać. Jak mają być spiny o to, że nie gramy metalu w obniżonym strojeniu, to lepiej niech któryś admin zwyczajnie usunie ten temat.
Burek! Dobry Pies.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
O przepraszam, moje "nie podoba sie" wynika z IMO, dramatycznie niskiego poziomu liryki i rozbudowania sferze  aranżacyjno muzycznej. Wulgaryzmy podane w nadmiarze przestają działać a epatowanie nimi daje sredni efekt dramaturgii zdarzenia. W takiej "Seksmisji" padło tylko raz sławetne : " kurwa mać " ale niemal kazdy to pamięta. Z Waszego tekstu pamiętam o jakieś wyspie i wakacjach na które trzeba zapierdalać , cóż IMO infantylne jak cholera.
Ponadto nawalone sloganów niczym z filmu Rejs, które w nadmiarze też przestają smieszyć . Po za tym punk nigdy mi nie robił, Vicol lubi nieustający napierdol a tutaj nawet tego nie ma. To co się ma podobać to jest po prostu muzycznie i lirycznie słabe, nie czuć ze pracowaliście nad tym, ot takie mocniejsze ogniskowe granie. Sorry takie jest konkretnie moje zdanie

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
A takie oburzanie się tekstami w stylu "nie podoba się, bo nie mroczny metal" zajeżdża pierwszą gimnazjum...

Moim zdaniem głównym problemem Waszej muzyki jest to, że od kilku dziesięcioleci, tysiące kapel grają (dla mojego nieobeznanego w punku ucha) prawie identycznie, żaden z tych dwóch utworów się IMO niczym specjalnym nie wyróżnia. Ani nie jest to jakieś ciekawe muzycznie/technicznie (bo chyba nie o to w tej muzyce chodzi?), ani lirycznie ani też nie ma jakiegoś specjalnego wygaru. Ot takie radosne, jak to pięknie ujął commelina, "infantylne (...) mocniejsze ogniskowe granie".

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Dobra. jebać. Jak mają być spiny o to, że nie gramy metalu w obniżonym strojeniu, to lepiej niech któryś admin zwyczajnie usunie ten temat.

Bez nerwów, man. ;) Po prostu (na moje oko) pasujecie tu z waszą muzą, jak koleś z "tuningowanym golfem trójką" na forum o samochodach terenowych. Zapewne na punknotdead.gov.ru byłby szał ciał hit sezonu.

A muzyki jako takiej nie oceniam, bo punk rock mnie nie jara, nie słucham tego, nie wnikam w warstwę liryczną i generalnie (podzielając zdanie gizmiego) uważam ten gatunek za anachroniczny.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
O to że udostępniliście jakiś punk/ lekki rock na forum stricte metalowym... Do tego zaawansowanie zarówno techniczne jak i liryczne jest... średnie  ???

Świat mnie zaskakuje każdego dnia.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
 :headache:
Spoiler

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
cztdziesci lat bedzie jak wszystkie tak grali Karcer, Anarchia, Dezerter mnie krencim trochie takie klimaty ale ja stary jusz yestym
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
29 Odpowiedzi
16503 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lip, 2012, 17:29:20
wysłana przez sharpi
5 Odpowiedzi
2888 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lis, 2011, 09:46:20
wysłana przez Bjørn
152 Odpowiedzi
33541 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Lut, 2016, 20:25:04
wysłana przez lupus
12 Odpowiedzi
1690 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Cze, 2012, 23:05:01
wysłana przez eventched
5 Odpowiedzi
2489 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Cze, 2012, 00:09:14
wysłana przez CmnD