Autor Wątek: [NGD]UHT 3%...  (Przeczytany 2288 razy)

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
[NGD]UHT 3%...
« 25 Mar, 2013, 14:47:43 »
Spoiler

Chwila minęła od czasu kiedy przywiozłem to VHT, ale nie chciałem pisać tego "na gorąco", chciałem go też ograć na dedykowanej kolumnie. Przez tydzień czasu ogrywałem go na Ubercabie, więc mogę napisać co nieco więcej o tym połączeniu. Na wstępie chciałbym nadmienić, że ostatnio trochę odwróciły mi się priorytety w brzmieniu, a może w końcu znalazły się na swoim miejscu, sam nie wiem jak to rozpatrywać. W każdym bądź razie odkryłem sobie od dawna skrywaną żyłkę Marshallowca! W tym miejscu stają mi przed oczami słowa Zorrastego (pozdrawiam!), który to gdzieś napisał, że tak naprawdę szuka ładniej opakowanej 800. Zorro, możesz mnie wpisać na tą listę :D
Wracając jednak do sprawy, dostałem to czego poszukiwałem, a mianowicie klarowność, dużo klarowności. Ten wzmak jest naprawdę taki jak stara się go opisać Steven Fryette, jest jak instrument. Przez ten tydzień wykręciłem sporo fajnych brzmień, jednak finalnie zostałem przy dwóch. Czerwony kanał do (black) metalu, a pomarańczowy do Stonera i rzewnych solówek w kawałkach o miłości. YYY tak... No chuj tam :D
Sig:X w przeciwieństwie do posiadanego przeze mnie Uberschallanakurwiacza, jest uniwersalny - od Mayera po Slayera, co w tym momencie jest mi bardzo na rękę, bo chodzi mi po głowie, żeby może dla odmiany pograć jakieś delikatesy/starocie.

Ale...

Spoiler

Właśnie ograłem go na dedykowanej paczce :D Jest zupełnie inaczej niż na Ubercabie, co zresztą jest chyba oczywiste. Paczka Frajeta jest dużo bardziej jaśniejsza i dodaje do brzmienia coś takiego, że szatanić można i na pomarańczowym kanale, co na Ubercabie jest trudne. Muszę pozbyć się trochę basu z brzmienia, czyli wykombinować jak mają się do siebie pokrętła Bass, Presence i Depth. Muszę pograć więcej, dopiszę coś tu za jakiś czas. Szkoda, że nie mam już kapeli :[

Próbki będą, a może i nie będą, jak odnajdę kabel to cos wrzucę.

Spoiler

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 206
Odp: [NGD]UHT 3%...
« Odpowiedź #1 25 Mar, 2013, 15:32:46 »
ostatnia fota wzruszająca :)

gratulacje. obydwa rigi jak marzenie
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Odp: [NGD]UHT 3%...
« Odpowiedź #2 25 Mar, 2013, 15:41:31 »
...odwróciły mi się priorytety w brzmieniu, a może w końcu znalazły się na swoim miejscu, sam nie wiem jak to rozpatrywać. W każdym bądź razie odkryłem sobie od dawna skrywaną żyłkę Marshallowca!...



Gratki, poważnie :D muszę to ograć kiedyś! I faktycznie ostatnie foto wzruszające :P
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424
Odp: [NGD]UHT 3%...
« Odpowiedź #3 25 Mar, 2013, 16:09:38 »
Gratz! Jeden z najfajniejszych wzmaków ever.  :) Niechaj Ci kurwi.  :headbang:

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Odp: [NGD]UHT 3%...
« Odpowiedź #4 25 Mar, 2013, 16:32:09 »
Juz Ci to pisałem, ale napisze jeszcze raz:
Spoiler
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Kali

  • Gaduła
  • Wiadomości: 157
Odp: [NGD]UHT 3%...
« Odpowiedź #5 25 Mar, 2013, 17:07:41 »
czadowe zestawy... gratsy!!

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Odp: [NGD]UHT 3%...
« Odpowiedź #6 13 Kwi, 2013, 22:34:25 »
Trochę czasu minęło i myślę, że wzmak zadomowi się na dobre. Ostatnio poogrywałem go w warunkach bojowych, a dzisiaj dzięki uprzejmości chłopaków z RnR porównałem go bezpośrednio do Ultra Leada. Na moje kaprawe ucho kanał pomarańczowy to Deliverance (co zresztą już było wałkowane), a czerwony to właśnie Pittbull. Ostatnio zastanawiałem się nad jego sprzedażą i kupnem ULa, ale po co mieć jeden wzmak, jak można mieć dwa (w jednym) :D Na moje, różnica jest bardzo niewielka, a na pewno nie taka, żeby się go wyzbyć. Muszę się jeszcze tylko zastanowić co zrobić z Bognerem, ale na to mam jeszcze chwilę czasu :) Póki co znów osiągnąłem stan równowagi.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
12095 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Paź, 2009, 15:56:06
wysłana przez Drevniak
11 Odpowiedzi
7765 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2009, 12:54:21
wysłana przez Vin$
11 Odpowiedzi
7717 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Wrz, 2009, 16:13:51
wysłana przez Aston
NGD! - RG2228

Zaczęty przez deely « 1 2 3 » Gitary 8-strunowe

53 Odpowiedzi
29169 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Paź, 2009, 19:27:40
wysłana przez Dale Cooper
[NGD] LTD AW-7

Zaczęty przez 13 « 1 2 » Gitary 7-strunowe

29 Odpowiedzi
10611 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Mar, 2013, 09:29:51
wysłana przez Młody