Autor Wątek: NGD Witkowski GAD  (Przeczytany 2007 razy)

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
NGD Witkowski GAD
« 07 Sie, 2012, 13:02:52 »
Na wstępie chciałem podziękować Lechowi za miłą korespondencję oraz pójście na kompromis :D

Po długich poszukiwaniach, przemyśleniach doszedłem do wniosku, że to wiosło będzie spełniało w jakimś stopniu moje wymagania i tak się stało, choć miałem kilka zastrzeżeń jak patrzyłem się na foty udostępnione przez Lecha. Moje wątpliwości się rozwiały, gdy gitara do mnie dotarła, tuż przed moim wyjściem z domu, aby zagrać gig.

Jakie to wątpliwości ? Już pisze.

* Po pierwsze potencjometry blisko pickupów, czego ja nie toleruje, lubię mieć swobodę w graniu. Poty są schowane niżej co w ogóle nie wpływa na grę !
* Druga sprawa to ciężar dechy, okazało się że jak na RG jest lekka i bardzo dobrze :)
* Trzecia sprawa :) Skala i ilość progów !? Skala 25.5 progi 22… nigdy nie grałem na takim czymś i nie ukrywam, że troszkę dziwnie się gra, ale to kwestia przestawienia się.

Po tych właśnie krótkich oględzinach postanowiłem wziąć ja ze sobą na koncert i sprawdzić na scenie jej brzmienie. Taki spontan mały, ale co tam :D Po podłączeniu do L6 POD XTL itd. Zabrzmiała rewelacyjnie, choć i tak będę chciał zmienić przystawki na inne, ale też ze złotymi puchami :)

Były plusy teraz czas na minusy.

Niestety, ale gitarka ma lakier (połysk) na gryfie, za czym ja nie przepadam, bo łapki się pocą i lakier blokuje mi rękę, dlatego co chwile wycierałem ręce i gryf :) Tak jak pisałem wyżej też zmienię pickupy, na inne, ale te które są obecnie nie są złe, ale czegoś w nich brakuje dla mnie :)
Osoby, które by chciały zamówić tą gitarę u Witkowskiego to nic tylko polecam. Ale zmieńcie pickupy z SD na inne ale ze złotą puchą bo gita straci swój urok :D

Mała próbka nagrana na szybko, może jak znajdę czas to nagram wszystko jak powinno być.

Wlacz osadzony player soundcloud


Pozdro

Spoiler

P.S.
Foty które dam są te, co Lechu wrzucił, bo nie mam aparatu dobrego, dwa gita wygląda tak samo.

 

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 815
Odp: NGD Witkowski GAD
« Odpowiedź #1 07 Sie, 2012, 15:24:25 »
I ta cena i ta fajność grania ;) Graty i dobrej zabawy :)
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: NGD Witkowski GAD
« Odpowiedź #2 07 Sie, 2012, 22:34:33 »
No zabawe mam caly czas teraz :D Tylko jednak pupy zmieniam na BKP tylko jeszcze nie wiem jakie bo mam 4 do wyboru z czego 3 odpowiadaja mi z opcja puszki :D

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Odp: NGD Witkowski GAD
« Odpowiedź #3 08 Sie, 2012, 07:30:58 »
Witkowski robi naprawdę fajne gitary . Nie wiem czemu na rynku wtórnym ich ceny są śmieszne .

Gratuluje , twoja też na pewno jest rewelacyjnie wykonana .
Mam w domu cztery wiosła Witkowskiego , które służą już wiele lat .Mam nadzieję wręcz jestem przekonany , że i twoja będzie się super sprawować :)
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: NGD Witkowski GAD
« Odpowiedź #4 08 Sie, 2012, 12:04:09 »
Dzieki Czerez i mam nadzieje ze tak bedzie jak mowisz :)
Jest kilka takich spraw budowlanych ze mogl to inaczej zrobic, ale no coz nie robil tej gitary pode mnie tylko dla ogolu, dlatego nie uwazam tego za blad w sztuce :)

Pozdro !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
16 Odpowiedzi
11858 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Paź, 2009, 15:56:06
wysłana przez Drevniak
11 Odpowiedzi
7632 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sie, 2009, 12:54:21
wysłana przez Vin$
11 Odpowiedzi
7592 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Wrz, 2009, 16:13:51
wysłana przez Aston
6 Odpowiedzi
2622 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Wrz, 2011, 18:12:19
wysłana przez Bjørn
19 Odpowiedzi
4905 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2012, 20:36:18
wysłana przez Frantic