Autor Wątek: MARATHONE Gitary siedmiostrunowe  (Przeczytany 6792 razy)

Offline Pit666

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
MARATHONE Gitary siedmiostrunowe
« 10 Cze, 2008, 16:01:47 »
http://www.marathone.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=91&Itemid=1

Ta pierwsza z klonowym gryfem bez oznaczeń to moja.Świetne wiosło, leży w ręce fantastycznie.Polec am wszystkim z niedużą ilością kasy.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
ooo a to zaskoczenie, nie wiedzialem ze zaczeli robic 7strunowki
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
już dawno robią 7 :headbang: nawet spoko gitarki grałem sobie w lubelskim sklepie, własciciel jest ich kumplem i miał duży wybór(samych 6), pisze miał bo dawno tam nie byłem. 
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Vin$

  • Gaduła
  • Wiadomości: 302
  • Gitara & Bas
warlock bezczelnie zmalpowany z bc richa ;)
I'm back!

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Ja tam nie lubie takich rzygowin szatana ;)

To prawda, że kolesie robią to w garażu 5x5m ? Znajomy tam był i tak stwierdził, że stolarnia taka mała to jest...

BTW. Tutaj są ładniejsze jak się lepiej przyjrzeć. Tylko strun nie mają odpowiednio...
« Ostatnia zmiana: 11 Cze, 2008, 09:25:54 wysłana przez Mery »
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
odkopuję jak cholera :D. Ale tak- to prawda. Ja tam kupowałem swoją pierwszą gitarę- właśnie rzygowiny szatana :D- warlock. Pamiętam że w kraku w muzycznym sklepie stała po 1600 (do tej pory wisi :P) a ja kupiłem za 900.. I nie wyobrażam sobie lepszej gitary na początek (nowej) do nauki. 2 Lata grałem dzień w dzień i nadal działa, tylko że jej już nie używam. Jedyny mankament- grubo położony lakier na szyjce przy zerowym progu pękał (albo za grubo położony albo źle położony). Ale po 2uch latach ;)

Co do pracowni- jak byłem tam (w Nowym Targu, albo w Nowym Sączu- nigdy nie pamiętam..) to goście faktycznie robią instrumenty w takiej klitce w garażu :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
58 Odpowiedzi
38182 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2010, 12:11:23
wysłana przez MrJ
18 Odpowiedzi
13075 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2010, 21:40:42
wysłana przez Lothar
13 Odpowiedzi
10562 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Kwi, 2012, 19:01:53
wysłana przez admaxo
24 Odpowiedzi
16297 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lip, 2011, 08:53:52
wysłana przez Chomick
7 Odpowiedzi
6491 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Paź, 2011, 21:27:52
wysłana przez Radek M