Autor Wątek: [NGD] Ibanez rg721 rw cnf  (Przeczytany 5477 razy)

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
[NGD] Ibanez rg721 rw cnf
« 23 Kwi, 2015, 20:23:24 »
Hej!!
Od paru lat dobrze służył mi mój hohner profesional the jack , ale przyszedł czas na drobne zmiany i skusiłem się na na Ibaneza rg721 rw cnf. Co można powiedzieć ? No nie jest to sękversen albo sran ale kurwi niesamowicie i zupełnie nie nadaje się do djentu:) pewnie dlatego że ma tylko 6 strun :)  Mam nadzieje że będzie mi zacnie spisywała się na gigach:) Co do pupów jestem kurewsko zaskoczony że stockowe brzmią tak dobrze, postaram się jakieś testy brzmienia wstawić w wekend. Mimo to raczej skuszę się na wrzucenie jej BKPów :)

Specka:
Seria   -RG Premium
Korpus-Lipa amerykańska
Płyta wierzchnia- Sonokeling
Szyjka- Klon/orzech, 5-warstwowa Wizard, przykręcana,
Podstrunnica- Palisander
Mostek- Tight-End R
Przetworniki- 2 x humbucker-CAP-VM1 (szyjka), CAP-VM2 (mostek)
Przełącznik- Pieciopozycyjny
Kontrolery- Volume, tone
Menzura- 25,5"
Ilość progów- 24 Jumbo
Klucze- Cosmo black, rzędowe
Osprzęt- Cosmo black
Wykończenie- Mat
Znaczniki podstrunnicy-kropki
Kolor- Charcoal Brown Flat (CNF)




« Ostatnia zmiana: 23 Kwi, 2015, 20:31:27 wysłana przez crowley »
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: [NGD] Ibanez rg721 rw cnf
« Odpowiedź #1 23 Kwi, 2015, 20:38:22 »
Czad, bardzo mi się podoba to wiosło. :) Wśród nówek chyba jedno z najciekawszych w tej cenie, jak ktoś nie chce floyda. Jak będzie tego więcej na rynku, to też jedna z najciekawszych pozycji wśród używek pewnie. Taki troszkę duchowy spadkobierca RGA jak dla mnie (czyli fajny Ibek ze stałym mostem ;) )

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Odp: [NGD] Ibanez rg721 rw cnf
« Odpowiedź #2 23 Kwi, 2015, 20:45:44 »
Hejt ;___;

Spoiler

Graty, śliczna jest :)

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Odp: [NGD] Ibanez rg721 rw cnf
« Odpowiedź #3 23 Kwi, 2015, 20:55:18 »
Jasne myślałem jedynie o stałym moście, a nowości są przekozackie, kolega który pomógł mi to ściągnąć ma na sklepie ceny jak na thomanie zwłaszcza na ibanezy gdyby ktoś chciał namiar niech pisze na PW , w przyszłym roku otwiera własny sklep i mówił że dla ss zrobi rabaty 10% :) zawsze coś:)
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Odp: [NGD] Ibanez rg721 rw cnf
« Odpowiedź #4 25 Kwi, 2015, 08:51:02 »
Zajebisty ten top. A jak odbierasz Premium? Ja miałem jak na razie tylko jednego w łapie.

Spoiler

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Odp: [NGD] Ibanez rg721 rw cnf
« Odpowiedź #5 25 Kwi, 2015, 10:25:55 »
@Nightmarishreaper - grałem i wciąż jestem zakochany w tej gicie, spełnię jeden taki powiedzmy ETERNAL GAS a później jak już w wakacje porobię i ogarnę jakiś wyjazd z kobito to kupuję jak najprędzej bo dręczy i męczy a ostatnio był na allegro ale gość nie chciał się wymienić kurwełe :( Ale w sumie I regret nothing - sprzedaję i też wyjdę na swoje a nawet z zyskiem wyjdzie :D

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Odp: [NGD] Ibanez rg721 rw cnf
« Odpowiedź #6 25 Kwi, 2015, 11:26:17 »
Do zestawu z rga721 dorzucaja futerał i multitolla:P A więc pierwsze wrażenie było takie -
Otwieram futerał czuje zapach nowiutkiego drewna ( porównywalne z wąchaniem nowych książek:D ) Biorę  w ręce wykonanie perfekcyjne , pierwsze wrażenie - "o kurwa jaka lekka" pierwszy akord - trzyma strój kolejny plus. Jedynie co trzeba było menzurę delikatnie wyregulować. Podłączam do wzmaka - totalny szok, podchodzę i patrzę jaki mam preset na l6 x3 , ten sam co zawsze , a moc niesamowita kolejny plus. Na czystym kanale - czyste ciepłe brzmienie. Gryf to jak w rg wygodny w chooy , fajne dojście do najwyższych pozycji ręka nie męczy się tam  w żaden sposób. Po południu wstawię jakieś próbki brzmienia.
Z tego co widziałem jest w jasnej opcji z klonem na topie, według mnie ssie kutasa:D O serii premium mogę powiedzieć tylko tyle że to zajebiście udana seria, potrzebujesz gitary do nakurwu? wygoda ma dla ciebie znaczenie? Nie chcesz doinwestowywać wiosła już na samym starcie? To idealne wiosło dla ciebie, no i do tego ma stały most nie jakieś tune o zjebatik .
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Franq

  • Gość
Odp: [NGD] Ibanez rg721 rw cnf
« Odpowiedź #7 25 Kwi, 2015, 11:44:38 »
Super męska, dzeszcz metalowa frotka! Graty ;)

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 732
Odp: [NGD] Ibanez rg721 rw cnf
« Odpowiedź #8 25 Kwi, 2015, 12:06:49 »
Ładniutka. Te pipaki są naprawde spoko. Wersja 7 strunowa też bardzo fajnie grała mi w rg 827. Ale i tak kupiłem BKP lol ;P
power to a being never dies

Offline Nightmarishreaper

  • Pr0
  • Wiadomości: 832
  • ÞUNGR HNÍFR. Þessi hnífur á að vera þungur.
    • Dimension Eleven
Odp: [NGD] Ibanez rg721 rw cnf
« Odpowiedź #9 25 Kwi, 2015, 12:32:35 »
@Nightmarishreaper - grałem i wciąż jestem zakochany w tej gicie, spełnię jeden taki powiedzmy ETERNAL GAS a później jak już w wakacje porobię i ogarnę jakiś wyjazd z kobito to kupuję jak najprędzej bo dręczy i męczy a ostatnio był na allegro ale gość nie chciał się wymienić kurwełe :( Ale w sumie I regret nothing - sprzedaję i też wyjdę na swoje a nawet z zyskiem wyjdzie :D
GAS to właśnie na ten konkretny model? Ja miałem w rękach tylko i wyłącznie UV70P Premium Universe. Potem jak chwyciłem u Muszy oryginał z 90' to miałem opad szczeny. Po tym wszystkim jakoś nie mogę się przekonać do tego Premium.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Odp: [NGD] Ibanez rg721 rw cnf
« Odpowiedź #10 25 Kwi, 2015, 12:55:05 »
@Nightmarishreaper - Da na ten konkretny, grałem i zakochany jestem wciąż :) A żaden inny Ibanez mi jak dotąd nie podszedł - no nie i chuj.

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Odp: [NGD] Ibanez rg721 rw cnf
« Odpowiedź #11 25 Kwi, 2015, 13:26:29 »
Super męska, dzeszcz metalowa frotka! Graty ;)
Dzięki , dostałem od syna ;) idź szerzyć djent :)
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Franq

  • Gość
Odp: [NGD] Ibanez rg721 rw cnf
« Odpowiedź #12 25 Kwi, 2015, 14:17:10 »
A Ty wiesz co...

Spoiler

Online oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 969
Odp: [NGD] Ibanez rg721 rw cnf
« Odpowiedź #13 27 Kwi, 2015, 20:43:02 »
a jak most Ci pasuje?

Oczywiście gratki przy okazji

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
21 Odpowiedzi
17044 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Paź, 2020, 07:43:05
wysłana przez macko9393
23 Odpowiedzi
14750 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Mar, 2014, 20:51:01
wysłana przez y
4 Odpowiedzi
2260 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2015, 08:31:49
wysłana przez lwronk
15 Odpowiedzi
6452 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sie, 2016, 12:38:42
wysłana przez pele
17 Odpowiedzi
4037 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lip, 2017, 20:43:31
wysłana przez niedziak