Autor Wątek: Reaeq nie analizuje częstotliwości  (Przeczytany 1393 razy)

Offline atk570

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 59
Reaeq nie analizuje częstotliwości
« 29 Lip, 2013, 12:31:23 »
Problem wygląda tak:
Zainstalowałem sobie nowszą wersję reapera bo poprzednia nie pozwalała mi zainstalować spolszczenia i od razu po zainstalowaniu zauważyłem że nie mam teraz na pokładzie pluginów reaplugs. Sciągnąłem je, zainstalowałem, zadowolony odpaliłem reapera i wyszukałem je. Po ponownym odpaleniu kiedy juz wszystkie wtyki mi sie poładowały odpaliłem reaeq i się zawiodłem, ponieważ ta wersja pluginu (0.75) nie analizuje częstotliwości jak ta którą miałem wczesniej ze starszą wersją reapera. Wersja tych reaplugs to najnowsza wersja sciągana ze strony cockosa. Nie rozumiem dlaczego niby nowsza wersja pluginów została pozbawiona funkcji analizy czestotliwości. Próbowałem szukać wersji z analizą, ale nic nie udało mi się wyszperać.
Macie jakieś źródło z którego mogę pobrać wersję pluginów z analizą bo to moim zdaniem dość przydatna funkcja, a ta wtyczka jest dość lekka i mocno zależy mi na tym żebym nie musiał przesiadać sie na inne które bardziej obciążą mój procesor.

Offline karaś

  • Gaduła
  • Wiadomości: 165
    • http://laggyluk.com
mam najnowszą wersję eng i reaeq się nie zmieniło (tzn analizuje widmo) może wrzuć jakiś analizator widma po niej ?

Offline atk570

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 59
Dobra koniec tematu. Zainstalowałem jeszcze raz najnowszego reapera i wszystko jest cacy. Obczaiłem, że problem wynikał z tego, że nie zaznaczyłem wtedy chaczykiem pluginów podczas instalacji :D

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
11739 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2007, 14:34:47
wysłana przez NaPk!n
58 Odpowiedzi
38317 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2010, 12:11:23
wysłana przez MrJ
33 Odpowiedzi
8206 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lut, 2013, 21:23:36
wysłana przez zerotolerance
2 Odpowiedzi
2304 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Gru, 2012, 18:19:12
wysłana przez Denat
8 Odpowiedzi
2679 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2013, 20:27:34
wysłana przez Pneumonia2