Autor Wątek: temat maglowany nieraz- pierwsza siódemka  (Przeczytany 6822 razy)

Offline Proki

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
temat maglowany nieraz- pierwsza siódemka
« 18 Sie, 2008, 16:22:33 »
Cóż:) w końcu i na mnie trafiło:) tak wiec do rzeczy. mam około 2200zł na wiosło. W oko wpadł mi zachwalany schecter blackjack, grałem na loomisie w rnr i musze powiedzieć że nawet mi leżał w łapie, tak wiec myślę że nie będzie problemu z blackjackiem. Swego czasu zastanawiałem sie także nad carvinem, ale całkiem trudno wyrwać coś na moją kieszeń.
Znalazłem na forum tego sprzedawce:
http://cgi.ebay.com/SCHECTER-BLACKJACK-C-7-7-STRING-GUITAR_W0QQitemZ110280460677QQihZ001QQcategoryZ2384QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1638Q2em118Q2el1247
z casem wyszło by mnie około 750$.
I teraz pytanie do użytkowników którzy mieli do czynienia z tym sprzedawcą, czy przesyłka jest darmowa także do Polski?? uczciwy koleś?? ile mniej więcej wychodzi cała transakcja z cłem itp itd??

Czekam także na inne propozycje:) wiosła z floydem także wchodzą w grę.
Pozdrawiam Proki. 
Raz pierogi solisz!!

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا

I teraz pytanie do użytkowników którzy mieli do czynienia z tym sprzedawcą, czy przesyłka jest darmowa także do Polski?? uczciwy koleś?? ile mniej więcej wychodzi cała transakcja z cłem itp itd??


Zapytaj.
Na 98.6% Ciebie nie oszuka.
Pamiętaj, że cło i podatek podrożą cenę o około 25%, więc nie wiem, czy się opłaca. Jeżeli uważasz, że tak, to kupuj szybko, bo dolar ostro drożeje...

A przede wszystkim czytaj forum i nie śmieć. Jesteś nowy - nie czuj się zwolniony z przestrzegania regulaminu  :evil:

http://forum.sevenstring.pl/recenzje-sprzetu/schecter-blackjack-c7-recenzja/
http://forum.sevenstring.pl/gitary-7-strunowe/schecter-blackjack-c7-czyli-dzien-nowej-gitary/

http://forum.sevenstring.pl/gitary-7-strunowe/pierwsza-siodemka/
http://forum.sevenstring.pl/gitary-7-strunowe/pierwsza-gitara-7-strunowa/
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Proki, spróbuj odezwać się do pstry'ego z forum.

btw. czaję się na tą samą 7;)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Cena produkty + 22% VAT i 3,7% cło(gitara, a jakie cło jest na pokrowiec to nawet nie wiem - mi policzyli razem z gitarą po tej samej stawce).
Wysyłka jest faktycznie darmowa do Polski.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
+ prowizja za obsluge celna :P
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Tego mi akurat przy tej gitarze nie naliczyli.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
+ prowizja za obsluge celna :P

na poczcie nie naliczaja :P

niektorzy kurierzy tylko oplaty pobieraja

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Jak mi ostatnio UPS przesyłał rejestrator audio to miałem opłatę za obsługę celną.
12zł i 20gr.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Proki

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
dzięki dla domasa i pstrego ;) Schecter już leci 8) jak sie pojawi to wrzucę foty, i może coś do recki od siebie dodam:)......aaaa ja już go chceee  :evil: :onan:....btw. fajne emoty :zuo: ;D
Raz pierogi solisz!!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
+ prowizja za obsluge celna :P

na poczcie nie naliczaja :P

niektorzy kurierzy tylko oplaty pobieraja

na jakiej poczcie?? to nalicza urzad celny za to ze odprawiaja Twoja pake i bawia sie w papierki a nie poczta czy kurier
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Nieeeee. Nikt na prawde.
Jak paczka idzie przez pocztę polską. To jeśli jest odprawiana celnie to zajmują się nią celnicy z Pocztowego Użędu Celnego na ulicy Łączyny w Warszawie. Jedziesz tam, składasz deklaracje a oni wyliczają stawkę. Wysyłają Ci paczkę i tylko płacisz 2zł opłaty za przekaz zwrotny. Za przesyłkę po Polsce też nie płacisz. Jeśli paczka szła EMSem z zagranicy to po polsce rozwozi Pocztex, jeśli priorytetem to paczką priorytetową, a jeśli ekonomiczną to też ekonomiczną.
Tylko wtedy nie trzeba wypełniać dokumentu SAD/SAT czy jakoś tak, bo składasz deklarację a wszystkim zajmują się bezpośrednio celnicy.
Jak paczka idzie kurierem(miałem doświadczenie tylko z Shipsmartem) to paczka trafia do nich na cargo, tam przewoźnikowi składasz deklaracje, a oni wypełniają taki przesrany wielki dokument SAT/SAD, którego instrukcja wypełnienia ma ponad 1000stron. Później składają ten dokument w urzędzie celnym i Ty celnikom płacisz tylko cło. Co najwyżej musisz kurierowi zapłacisz za wypełnienie tego przejebanego dokumentu. Tylko, że za to nie płacisz użędnikowi celnemu, tylko agentowi celnemu, który wypełniał SAT.

Mam nadzieję, że jasno napisałem.

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Napisz potem jaki byl koszt calkowity calej tej imprezy :)

Offline Proki

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 24
Przyszła:) cała i zdrowa:) muszę przyznać że za każdym razem gdy otwieram kejsa mam mimowolne erekcje:) jutro dodam kilka fotek i dopisze coś do recenzji:) ile mnie wyszło??:D zgłaszać się to na priva chętnie wyśle:)
Raz pierogi solisz!!

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Przyszła:) cała i zdrowa:) muszę przyznać że za każdym razem gdy otwieram kejsa mam mimowolne erekcje:) jutro dodam kilka fotek i dopisze coś do recenzji:) ile mnie wyszło??:D zgłaszać się to na priva chętnie wyśle:)

Nie pieprz. Pisz.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Dokładnie. Co to za zwyczaj robienia tajemnicy z głupiej ceny.
007

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Proki, coś obiercałeś
 :fotki:

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
1403 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2012, 13:50:47
wysłana przez Yony
44 Odpowiedzi
15061 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Lip, 2014, 23:19:10
wysłana przez zyzio
34 Odpowiedzi
38876 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lis, 2015, 14:12:02
wysłana przez niedziak
28 Odpowiedzi
10688 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Gru, 2015, 20:56:26
wysłana przez GhostAT69
28 Odpowiedzi
27210 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2016, 10:36:15
wysłana przez kermcio