Autor Wątek: NFAPD czyli New Fractal And Pedalboard Day!!  (Przeczytany 10220 razy)

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Piękny zestaw Lechu. Gratuluję!

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
Lechu, powiedz mi jedna rzecz - czy masz w pedale expresji ustawionego waha? Jesli tak to jak go wlaczasz? tzn czy masz tak jak w crybaby step i jazda czy inaczej? Nie moge zakumac funkcjonowania WAH sterowanego pedalem w presetach AXE. Wiadomo - moze byc on off z poziomu pedalboarda ale co w momentcie gdy podczas solo chcesz uaktywnic wah ? klik w pedalboardzie a potem noga na pedal ekpresji? Tego wlasnie nie wiem....:)
made of hate

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 816
problem w tym że nie używam waha w ogóle :) nie jest mi potrzebny (przynajmniej na razie) ale myślę że przypisałbym "przycisk dostępu" który uaktywnia w łańcuchu kaczkę i potem noga na pedał i jazda. Lub opcja druga (bardzo podobna) osobny preset z kaczka , choć taki przycisk dostępu myślę jest bardziej uniwersalny. Trzeba tylko w presetach w których chcemy wszystko ustawić (przede wszystkim kwakę ;) )
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
a widzisz :) Wiem, ze mozna tak skonfigurowac MFC i Axe, ze mozna uzywac pedalu ekspresji jak zwyklego crybaby. Sa takie pedaly Mission Engineering, ktore tak wlasnie dziaja z produktami Fractala (w zasadzie sa pod nie zrobione). Zastanawiam sie po prostu czy te EB tez tak moga dzialac...wiesz, stepowanie by wlaczyc kaczke jest idiotyczne - to powinno byc pod pedalem, jak normalnie albo na zasadzie G-labowego dotkniecia pedalu. Stad pytam i sie ciagle zastanawiam :D
made of hate

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
A nie da się ustawić włączenia kaczki przy jakimś konkretnym wychyleniu pedała? Gdzieś, chyba tutaj, mi się to obiło o uszy.
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 816
mam pewien pomysł na to , postaram się sprawdzić w sobotę i zdam relacje.
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
5213 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Cze, 2009, 20:41:45
wysłana przez James Dean
21 Odpowiedzi
22641 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sie, 2009, 08:45:16
wysłana przez Budzan
45 Odpowiedzi
24622 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lip, 2010, 13:42:42
wysłana przez wuj Bat
21 Odpowiedzi
11168 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Cze, 2012, 12:52:38
wysłana przez valentine
11 Odpowiedzi
8339 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Sty, 2013, 22:58:45
wysłana przez shortt