Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1679817 razy)

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Mnie wczoraj wkurwiło Black Red White. Poszedłem dokupić kilka szafek do kuchni - specyfikację sobie zrobiłem w domu i po prostu miałem w łapie listę rzeczy z kodami. Przede mną do pana konsultanta były dwie kobiety, które chyba przez 2 godziny zamawiały kuchnię. Jak skończyły, to panu konsultantowi dwa razy zawiesił się komp i łaził na zaplecze - w końcu po pół godziny złożyłem zamówienie. Wystarczyło tylko przejść z papierem do kasy, ale niestety kobieta w kasie nie umiała nabić pani przede mną rabatu, męczyła się chyba 20 minut, więc całość zajęła mi zamiast 15 minut 3 kurwa godziny.

W dodatku w głupiej serii Nika, która jest teraz w kuchni nie ma frontów 45 cm, więc muszę do zmywarki 45 cm robić front 50... No bo to kurwa taka filozofia zrobić serię mebli kuchennych i uwzględnić taki detal...

Wkurwia mnie też, że będę cały następny tydzień wąchał na zmianę klej, benzynę lakową i farby. Nie masz to jak kurwa przeprowadzka...