Autor Wątek: Co Was w życiu najbardziej wkurwia, czyli kącik małego frustrata  (Przeczytany 1680783 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 825
Pamiętajmy też, że religia się nie bierze znikąd, to że Arabowie nie piją alkoholu się wiąże z tym, że picie w ich klimacie by się mogło okazać co najmniej tragiczne w skutkach, poza tym to chyba dobrze dla społeczeństwa. Jedzenie ryby zamiast mięsa raz w tygodniu to samo zdrowie - tłuszcze nienasycone omega-3 zachwala chyba każdy doktor. Poszczenie, bardziej (mahometanizm) czy mniej ścisłe (chrześcijaństwo), przez jakiś czas oczywiście, też podobno świetnie wpływa na kondycję zdrowotną człowieka.
+1 religia to żadnej krzywdy nie czyni, tylko ludzie... (i tyle mam do powiedzenia na ten temat)

Owszem, racja - i Turgon i Tolein.

To jest właśnie pseudokatolicyzm wszechobecny w polsce...."ide do kościoła a jak wyjdę to ci zajebie".

Świetne! :D
Ale po zdroworozsądkowym podejściu do wiary (nie mylić z religią!!!), po pozadawaniu pytań, na które nie dostałem sensownej odpowiedzi - wymiksowałem się z katokościoła i jego sprzecznych z Biblią zasad. Trzymam się, jeśli już, strony protestanckiej, ale bez fanatyzmu ;)

wujek - przeciwnik zorganizowanych form wiary.

a mnie wnerwia ze moj silnik jest za slaby i muli jak machon przy wlaczonej klimie

he he! To samo mam! ;) (sprytny sposób na pochwalenie się, że masz/mamy klimę ;))

pojechął ja hurtem, a co!
Paczki z głów!