Autor Wątek: Maigra - End Of Process  (Przeczytany 20877 razy)

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
Odp: Maigra - End Of Process
« Odpowiedź #25 22 Kwi, 2010, 14:55:50 »
tak btw - obiecałem sobie, że podzielę, się tym z Wami i w końcu mam wolną chwilę.
otóż parę dni temu, będąc w stanie pewnej nietrzeźwości, leżałem sobie na łóżku i rozmyślałem o wielu aspektach otaczającego mnie świata. w końcu moją uwagę przykuł wiszący na ścianie plakat z małego grania, które jakiś czas temu zorganizowaliśmy z Maigrą.
kiedy tak wpatrywałem się w tenże obraz, naszło mnie na rozmyślanie nad złożonością tak ciekawej nazwy jak "maigra". pamiętam, że już pierwszego razu, gdy ujrzałem MS Chłopaków i duże logo na jego topie, odczułem dużo mroku i zła płynącego z tejże nazwy, jak to zwykle bywa w wypadku, kiedy kapela wymyśla nazwę, której nikt nigdy wcześniej nie słyszał. wracając do momentu wpatrzenia w plakat - patrzyłem i myślałem, myślałem i patrzyłem, aż wtem! mała lampeczka zaświeciła nad moją głową, a w tle zabrzmiały fanfary, wraz ze znanym wormsowym 'alleluja'.
jakiż ja byłem głupi, przecież to jest całkowicie prosta, polska nazwa, do tego jak najbardziej pasująca do motywu zespołu! "MA I GRA" !! - Chłopaki, nieźle to zakamuflowaliście tą wąską czcionką :D ogólnie składam szacuken za polską nazwę i czekam na koncerty z 'zielonym groszkiem' i 'ALAMAKOTA' hehe :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
37 Odpowiedzi
12097 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Wrz, 2008, 20:36:05
wysłana przez BartekL
4 Odpowiedzi
1914 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Mar, 2011, 00:05:38
wysłana przez RadomirRadke
1 Odpowiedzi
2935 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2012, 22:42:00
wysłana przez Gojira
2 Odpowiedzi
1303 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2014, 10:10:23
wysłana przez commelina