Autor Wątek: Co z tym spiskiem? Najbardziej trendy teorie konspiracyjne.  (Przeczytany 92448 razy)

Offline Junia

  • Gaduła
  • Wiadomości: 134
Odpowiedziałam już na to kilka postów do tyłu, jest tam fragment wykładu na temat pierwszeństwa świadomości, myślę że stanowisko nauki i filozofii jest przedstawione w bardzo przyswajalny sposób. Objawienie Sturgeona: "90% wszystkiego to bzdura", można podważyć wszystko tak na dobrą sprawę, tak jak zrobiłeś to np. z Nicola Teslą i jego wynalazkami, Tesla przeprowadził eksperyment w roku 1902 w Colorado Springs.
Wiemy, że on działa, ale ci którzy dali fundusze na ten eksperyment, zapytali go: "Gdzie jest licznik opłat za pobieranie energii? A on powiedział: "Nie ma licznika. Ta energia jest bezpłatna. Wtedy zlikwidowano  tą instalację. Po śmierci Tesli, jego posiadłość przejął rząd USA,  z silnikiem wodorowym było podobnie, wynalezionym w końcu w 1955 r. Dokumentację silnika wykupiło przedsiębiorstwo przetwarzające ropę naftową, Golf Western Oil, i nigdy już jej więcej nie widziano, czy ostatecznie pomysł uzdatniania wody morskiej. Gdzie tu jest miejsce na jakąś teorię spiskową ?? To są fakty, a Ty ciągle mówisz mi o New Age, pierdole New Age i wszystkie inne łatki, łatki są po to żeby tworzyć podziały...
Miłość, którą wstrzymujesz, jest bólem który nosisz...