Autor Wątek: Marshall 2203KK - Kerry King  (Przeczytany 31158 razy)

Offline Bloo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
Odp: Marshall 2203KK - Kerry King
« Odpowiedź #50 18 Mar, 2010, 21:45:33 »
Czyli porównujesz lajn siksa do engla czy zmarszczala? No to gratuluję : ddd. Cóż gdybym pchał się kiedyś w zmarszczale (mam nadzieję, że mi nie odbije) to wydał bym więcej kasy za klasyczne brzmienie JCM800 niż mniej za Piecyk z przesterem.
Stary, narażasz się na śmieszność już. Nie lubisz brzmienia marszali, a pierdolisz trzy po trzy na ich temat. Klasyczne brzmienie marszali... stary OGARNIJ się. Wzmacniacz kupuje się dla konkretnego brzmienia, a nie dla tego, że 2203 to klasyczne brzmienie marszala. Kupujesz, bo Ci się podoba, a jak się nie podoba, to szukasz czegoś innego. Zagraj najpierw na tym wzmacniaczu, a potem sraj na lewo i na prawo.

I nie, nie porównywałem lajnsixa, tylko podałem przykład wzmacniacza który ma fpisdu kanałów i dużo możliwości (brzmi źle, ale to sprawa drugorzędna). My staramy się wbić CI do głowy to, że kk jest wzmacniaczem dla ludzi nie wymagających czystego kanału, tylko potężnego przesteru, a Ty piszesz że 2kanałowy engl z pętlą był by lepszy...co ma piernik do wiatraka? Dla jednego te 2 kanały to będzie za mało, bo musi mieć 4kanały, a inny powie, że nie potrzebuje czystego, więc wybierze jakiegoś jednokanałowca. Wzmacniacz wybiera się pod siebie i nie ma lepszego czy gorszego wyboru. Szukasz czegoś do mocnego grania, bierzesz kk, chcesz coś uniwersalnego bierzesz inny wzmacniacz któy odpowiada Ci brzmieniowo.

A tak poza tym... ostatnie zdanie mnie już rozbiło. Klasyczne brzmienie 2203 za więcej, bo kk to jakiś syfny piecyk z przesterem? KK dalej brzmi jak marszal (bez trybu bestii) różnice są, ale subtelne. Z bestią nie jest to już klasyczny marszal, ale konkretna maszyna do zabijania.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
3364 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Paź, 2008, 13:14:08
wysłana przez DeathMaster
11 Odpowiedzi
6067 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2009, 19:29:14
wysłana przez Muchatek
45 Odpowiedzi
26420 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lut, 2010, 15:51:18
wysłana przez DeathMaster
2 Odpowiedzi
1824 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Wrz, 2013, 08:51:47
wysłana przez Arconio
28 Odpowiedzi
16659 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lut, 2018, 12:49:06
wysłana przez OMSON