Autor Wątek: Gejtara or barabara - czyli co do strojenia się w C#?  (Przeczytany 8359 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
I chyba jednak w tę stronę to wszystko pójdzie... Aktywy w basie chciałbym w wypadku gdyby było tam dziadowskie drewno (albo i brak takowego - vide Curbow) i/lub potrzebowałbym uzyskać dużą rozpiętość brzmień. Ale potrzebuję tradycyjnego, mrucząco-tłustego (a'la dorodny, upasiony pers :D ) dołu, tudzież basowego przesteru. Więc wystarczy spokojnie pasyw.

Zresztą jak wersja PRO się pokazała to prawie ocipiałem, ale teraz... dostęp do górnych rejestrów tak samo ch***wy :P (szkoda, spodziewałem się większego wycięcia stopki) a na tym że będę miał mega sustain z powodu NTB mi nie zależy. 5ki też raczej nie potrzebuję. Zresztą 4 stówki (plusminus różnica między Gothem a PRO IV w jedynej słusznej wersji czerwonej przypalanki) piechotą nie chodzi, a Gotha jest i taniej przerabiać i łatwiej w razie czego sprzedać.

Po weekendzie nachodzę miejscowego RnRa i będę się im dobierał do ptaków ;D

EDIT:

Odpisał mi jeden z lutników i się zadeklarował że w opcji budżetowej (bez ozdupników, extra malowań itp.) zrobi za w-miarę-sensowną-cenę... Na razie zmawiam się na wizytę żeby wszystko ugadać i wtedy jeszcze zobaczę.

PS. WAŻNE PYTANIE DO BAAARDZONISKOSTROJĄ CYCH - czy menzura rzędu ~31,5 cala (czyli 25,5" + 4 progi) wystarczy do strojenia się w niskim C#? Grane będzie oczywiście gitarowo (kostka) więc mega sztywne druty są mi niepotrzebne, chciałbym się zmieścić tak do rozmiaru ok. 90-max100.
« Ostatnia zmiana: 15 Lut, 2010, 17:51:44 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
72 Odpowiedzi
45886 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sie, 2009, 00:58:21
wysłana przez Yony
14 Odpowiedzi
5442 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2011, 20:06:03
wysłana przez mondomg
27 Odpowiedzi
5092 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sty, 2012, 23:56:55
wysłana przez bloodrafko
12 Odpowiedzi
11546 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Cze, 2013, 21:48:00
wysłana przez sharpi
59 Odpowiedzi
17247 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lis, 2014, 21:22:14
wysłana przez Yony