Autor Wątek: Obscure Sphinx - Lunar Caustic czyli chwalę się singlem.  (Przeczytany 16355 razy)

Offline Art

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 88
Również polecam cały album - czuć naprawdę fajny powiew świeżości względem poprzedniego i wciąż jest to charakterystyczne, świetne, granie ;)

I fajnie wygląda stronka na której udostępnili odsłuch :D

Offline gluchy3845

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
Też już przesłuchałem cały album (kilka razy). I Jestem zachwycony, na pewno wybiore się na koncert we Wrocławiu :)

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Gdzie go przesłuchaliście? :(
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline gluchy3845

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
Po pre-orderowaniu płytki dostaje się dostęp do streama :) Btw. naprawdę warto...serio płyta pozamiatała. Myślę, że to jest jedna z tych płyt do, których się wraca i męczy się ją do znudzenia :D

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Czyli w Kato połamiecie karki, tak? :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline lerielu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
  • go the distance
Jest klimat, jest moc, jest nisko w brzmieniu i wysoko jeśli chodzi o poziom. Me gusta i gratulacje, mam nadzieje zobaczyć was na kolejnych świetnych koncertach.
"something more" Sinch

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • NailbombAudio
Bylem wczoraj na koncerciwie w klubie imperium. Masakrycznie dobry koncert, stalem jak w transie. Mega !

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 306
Fajny wywiad wczoraj w Antyradiu - trochę jestem obrażony bo: po pierwsze nie wygrałem płyty - a po drugie nie lubicie dużych ludzi i koszulki są max XL - wyglądał bym w tym jak pasztetowa. Ale posłuchałem wczoraj chyba całej - albo prawie całej płyty w tym Antyradiu i bardzo podoba mi się. Szczerze poprzednia jakoś mnie męczyła przy słuchaniu - za to na koncercie mnie Zabiliście - jeden z lepszych - a może nawet najlepszy koncert jaki widziałem w tym roku. Myślę, że nowej będę z przyjemnością słuchał w domowym zaciszu - a co będzie jak uda mi się Was gdzieś zobaczyć live - tu to nawet trochę się boje ;-) 

Offline Lubder

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
Też nie wygrałem, ale mam własną - kurwi :D
Rude Boy w BB czeka na Was... Tylko jeszcze o tym nie wie ;)

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Byłem w B90 i to był chyba pierwszy koncert, na którym z pewnych względów nie mogłem zamknąć oczu, if you know what... ;)
Od razu poszedłem do merczu, dałem pięć dych za płytkę i to są najlepiej wydane pieniądze w tym roku :D


Offline Eisteufel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 110
Tez bylem :D pod sama scena ;P Yony kurwil niesamowiscie


Widzialem tez ekipe Skervesena :P
« Ostatnia zmiana: 23 Lis, 2013, 10:20:59 wysłana przez Eisteufel »
"mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa " Paskievicz

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Widzialem tez ekipe Skervesena :P
No też ich widziałem, nawet rękę podałem.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
synkopy to guwno

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Tak, prawie cały Skervesio był na koncercie. Thaw robią świetną robotę, ale Sfinksy już po pierwszych dźwiękach pokazali inny level... IMO zamietli nawet gwiazdę(?) wieczoru - Behemocio już w tej całej inscenizacji i obstawieniu się metaloplastyką są oczko za daleko. Tylko czekałem, kiedy zamiast dymu i ogni z wyrzutników puszczą w końcu bańki mydlane. Nie do końca zawiedli - konfetti na koniec bardziej by jednak pasiło do Ruchanny, JayZiego, a najbardziej One Direction... Wracając do Obscurów - przemyślane i estetycznie i muzycznie, nastrój dawkowany tam, gdzie trzeba i ile trzeba. Robawił mnie Yony - powiedziałem, że zaskoczyli mnie zaczynając koncert na szóstkach. "Tak, bo szóstki mamy do F#, ósemki dopiero do E i D" :D.
Płyta również kupiona. Jak będą grać w okolicy - idźcie.
Paczki z głów!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Echhh gdzie te czasy kiedy szóstki stroili normalnie - do A :D (hermetyczny dżołk krakoski)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
nie jestem za bardzo fanem takiej muzyki, ale bardzi chce was zobaczyc live :)
Lubie takie spektakle :)

Offline samuraj_jack

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Słuchałem w Antyradiu. Jestem zmiażdżony, z samochodu wysiadłem dopiero po audycji ;) Wiadomo coś o koncercie w Krakowie?
"Poznał też mowę zwierząt i posiadł umiejętność czytania w ludzkich myślach, ale jedno i drugie okazało się gówno warte"

Offline adr89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
Widziałem na koncercie w Poznaniu i zagramaniczna kariera czeka jak bum cyk cyk. Jest klimacik. W zasadzie nie podobała mi się jedna rzecz - brzmienie Yonego z plexy ale nie na tyle żeby umniejszyć ogólny obdiór koncertu.  Wypadli lepiej niz behemot, po którym z resztą pierwsze moje spostrzeżenie również dotyczyło konfetti (WTF), zastanowił mnie też brak baniek mydlanych bo wszystko inne co mogło być to było. PSZYPADEG?

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
To chyba tylko mi się średnio nowy album podoba. Chłopcy puszczają to w pracy regularnie i jakoś dalej nie mogę się przekonać, wciąż lepiej słucha mi się debiutu. Na koncercie też, niby spoko, fajnie, ale momentami jakoś tak się wszystko ciągnęło (a ja lubię nudną muzykę). Pewnie macie dość takich tekstów, ale trochę bardziej niż kiedyś trąca Meszugą, znaczy prościej głównie i chyba mniej riwerba?! Brzmienie gitar na koncercie to kompletnie nie moja bajka, ale jak zwykle pozdrowienia dla sekcji rytmicznej i nowego (?) wokalisty ;)

A Behemoth jednak mi się bardziej podobał, mieli świetną setlistę, chociaż nie znałem prawie żadnego numeru, i te dodatki idealnie mi pasowały do roli granych przez pierwszego metalowego celebrytę kraju i spółkę. Lechner ukradł moje serce, a Orion będzie mi się śnił po nocach. Fanem blackmetalu nie jestem ani trochę, ale ubawiłem się przednio :)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
No to jeszcze w uzupełnieniu żeśmy popełniliśmy:


Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
tak bardzo chciałem przełknąć tę kanapkę :(
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Końcówka przemocna :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Jak już jestem tutaj to muszę powiedzieć, że The Presence of Goddes jest jedną z piękniejszych rzeczy, jakie słyszałem w życiu :)

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Nie no nie mam pytań. Szacun.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
Szczerze to wszystkie te teasery przed płytą całkowicie obdarły teledysk z elementu zaskoczenia, jako że to powycinane z niego sceny. Zrobione bardzo dobrze, ale jakoś tak... hmm, sztampowo jak na taką muzykę?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
17 Odpowiedzi
5010 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Cze, 2009, 16:19:07
wysłana przez Radek M
10 Odpowiedzi
3872 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Paź, 2009, 10:00:34
wysłana przez bartman
10 Odpowiedzi
4064 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Kwi, 2010, 00:59:53
wysłana przez wuj Bat
Obscure Sphinx

Zaczęty przez Stefan Muzyka

7 Odpowiedzi
2802 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sie, 2011, 00:07:23
wysłana przez Stefan
37 Odpowiedzi
30024 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2015, 09:15:41
wysłana przez Marency