Autor Wątek: Suhr Custom Modern 7 strunowy premiera NAMM 2010  (Przeczytany 13485 razy)

Offline Tom_Guitar_Heaven

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Sklep Guitar Heaven
ha! milo cie tu widziec :)

No w koncu sie przemoglem... sprobuje.




Odpowiadam Harvestowi i Mery:

Gitary prezentowane na NAMM to beda prototypy, mala szansa, ze uda mi sie ktoras z nich wyrwac, bo jeszcze na targach kupuja je kolekcjonerzy i super napalency. Szkoda ze mnie tam nie bedzie, bo nie bede mogl nic z tego wyrwac do Polski.

Zaraz po zakonczeniu targow zaczna przyjmowac zamowienia od dealerow na 7-stringi. U Suhra jest zwykle pol roku kolejka, wiec pierwsze gitary beda wysylane ok czerwca 2010.

Jestem otwarty na to, zeby zamowic taka gitare na probe zaraz po targach, po to miedzy innymi, zebyscie mogli ja przetestowac.

Gdyby przypadkiem znalazl sie smialek, ktory chcialby taka gitare zamowic wraz ze mna w celach naukowych, zeby przekonac sie jak to wypadnie, a zarazem, zeby udostepnic kilku chetnym osobom na testy, bylbym sklonny wpsolpracowac w tym wzgledzie.

Proponuje wspolne ustalenie sensownej specyfikacji gdy juz beda znane szczegooly i cennik, nastepnie zaproponuje SWEET DEAL komus, kto bedzie chial zostac wlascicielem jednej z pierwszych gitar tego typu na swiecie i przyczyni sie do tego, zeby umozliwic testy innym uzytkownikom.

Przewiduje jedna gitare z konkretnym rabatem na taki cel, nastepne oczywiscie tez beda z rabatami  ;) ale juz troszeczke mniejszymi.
O cenach bedziemy mogli podyskutowac, jak juz sie pojawi oficjalny cennik. Od razu mowie, ze chce podejsc do tematu uczciwie i na pewno ceny beda blizej tych w USA niz tych w Europie, wiec nie stresujcie sie z gory. Oczywiscie pewnych rzeczy nie przeskoczymy, ale sprobujemy powalczyc o dobre ceny dla Was.

Dzieki za szybkie odpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: 12 Sty, 2010, 14:53:53 wysłana przez Tom_Guitar_Heaven »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
4961 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2010, 11:47:43
wysłana przez Tom_Guitar_Heaven
41 Odpowiedzi
31139 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Gru, 2010, 01:39:21
wysłana przez sei.tahn
2 Odpowiedzi
2304 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sty, 2010, 00:00:37
wysłana przez fireboy
14 Odpowiedzi
4361 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sty, 2010, 22:59:58
wysłana przez pan mikos
0 Odpowiedzi
1348 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2010, 21:00:41
wysłana przez shitol