Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Przeczytany 551534 razy)

Offline zuraw

  • Gaduła
  • Wiadomości: 180
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #125 30 Gru, 2009, 11:50:33 »
a ja w kinie :)


Paranormal Activity

Nasłuchałem się opinii o tym filmie, jaki to on straszny i w ogóle. Zbierałem się w sobie z tydzień żeby obejrzeć, w końcu udało się. Półtorej godziny czekałem żeby się obesrać ze strachu i się nie doczekałem
Wyjątkowo się zawiodłem na tym filmie, klimatu za cholere nie załapałem, choć bardzo chciałem. Nie wiem, jakoś mnie nie ruszył i wydał się generalnie słaby.

2/10

Egzorcyzmy Emily Rose, to był film po którym przez tydzień albo i lepiej srakałem się po nocach ;)

Ja bym dal mu wiecej jak 2. To było cos jak blair witch. Nie chodziło w nim o jakąs zawrotną akcję. Moim zdaniem miał swój klimat. :)

Wstyd się przyznać, ale Blair witch nie widziałem nigdy ;)
Jak dla mnie spalił nastrój ten zegar, który zwalniał jak coś się miało wydarzyć. 2 dałem bo tak jak pisałem, ta skala jest raczej na czuja i tak jakoś mi się walnęło ;)


ten zegar to była konsewkencja stylu w jakim został nagrany. Założenie tego było że jest pokazane tylko to co oni nakręcą własna kamerą. Tak jakbys dostał te nagrania żeby ustalić co sie tam wydażyło. Przewijanie musiało być bo bysmy sie gapili jak spią prze pare h :P