Autor Wątek: 2010 - zapowiedzie i "you wish"e  (Przeczytany 49104 razy)

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 434
No w koncu przejzałes na oczy,w sumie ja >-Archetype-< uwazam za jedna z najlepszych płyt FF ale to chyba był "wypadek przy pracy" ;) Transgression to gówno jakich mało,nigdy nie udało mi sie tej kupy do konca przesłuchac a Arkea to tylko gwóżdz do trumny Christian'a
Na nowe FF bym sie tak nie nastawiał optymistycznie ale mam nadzieje ze sie myle,grubas gra teraz w tylu projektach ze na 100% bedzie tam słychac Divine Heresy cz Assesino bo wszystko to tak szybko sie dzieje wrecz tasmowo ze widac jak na dłoni ze weszli do studia z biegu i pewnie tam dopiero zaczeło sie komponowanie ->Mechanize<- nie licze na cud. Archetype byl takim własnie "cudem" alo to sie zdarza tylko raz jezeli wogole sie zdarzy,troche nadziei mam jednak w osobie Rhys'a Fulber'a ale jak beda chcieli to i tak ustawia go po swojemu.
A sie bede przejmował..  :-\

Aha trzeba by zmienic Avatary,ty jestes tam z Christianem to juz teraz lekka kompromitacja  :lol: a na moim szanowna małzonka grubego oblizuje mu siódemke z jego kolekcji ihhiiii  ;D

Czy przejrzałem na oczy... chyba tylko troche pod wplywem różnych wydarzeń.. heh. Ja tam lubie wszystkie albumy FF - łącznie z "Transgression" jest to napewno słabsza płyta, i malo osob ja lubi, ale jednak znajda sie fajne kawalki i momenty i dlatego ja lubie. Na poczatku bylem bardziej optymistycznie nastawiony do Arkaea - jednak bylo to pod wplywem dlugiego oczekiwania na plyte - jest tam duzo fajnych kawalkow, ale wokalista śmiech an sali...

Wlasnie na nowe FF sie dopiero nastawiam optymistycznie - Gene Hoglan, Dino Cazares, Burton no i Byron.. lepiej być niemoglo, a po tym jednym kawalku ktory wypuscili juz - Powershifter- jeszcze z wieksza niecierpliwoscia oczekuje "Mechanize" - Jak dla mnie to brzmi jak stare dobre FF, ale jezeli chodzi o FF to ja niejestem obiektywny, i nigdy niebede haha.

No tak jestem w "avatarze" z COWem... zdjecie po koncercie FF w 2006 roku, czy kompromitacja, nadal lubie Christiana - a przedewszystkim jego sygnaturowego Jackson'a 7:D - I mam nadzieje że czym predzej zrobia z Patem Lachmanem "Burn it All". Tak czy inaczej nerke za jednego z jego Custom Shopów bym oddał :lol:

a zeby niebyl off-topic , to nikt chyba wspomniales gdzies, ze ten Dean V -Dave Shankle- nie bedzie mial tego inlaya w produkcyjnej wersji  ?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
6457 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lip, 2008, 14:20:40
wysłana przez Dexterek
25 Odpowiedzi
25475 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Maj, 2010, 12:45:40
wysłana przez mondomg
0 Odpowiedzi
3302 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lis, 2008, 14:09:44
wysłana przez jerzees
27 Odpowiedzi
16308 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Mar, 2010, 09:39:14
wysłana przez wuj Bat
7 Odpowiedzi
2470 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Cze, 2010, 10:29:06
wysłana przez Guziel