Autor Wątek: Częste wywalanie bezpiecznika w Mesie DR  (Przeczytany 8011 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Częste wywalanie bezpiecznika w Mesie DR
« 29 Paź, 2009, 23:58:20 »
Mery - moze i wielokrotnie wolniej od koncowki, ale Cie tak czy siak ciutke ponioslo w moim mniemaniu, szczegolnie ze zupelnie nie wziales pod uwage kilku zmiennych wystepujacych przy korzystaniu ze wzmakow przez roznych wlascicieli o roznych potrzebach(ilosc przegranych godzin, warunki w ktorych wzmacniacz byl transportowany/eksploatowany etc.) a kazda lampa choc by nie wiem jaka byla, bedzie grala taka a nie inna ilosc godzin ;)

Konczac - w moim wzmaku siedza lampy pre ktore powoli domagaja sie wymiany dajac mi dotkliwie o sobie znac. Obawiam sie ze ilosc lat ktore sluzyly jest stosunkowo niewielka i nijak ma sie doliczb typu -dziesiat czy nawet -nascie. Daje im 2-3 latka.

Dex:

1. Sprawdz bezpieczniki.
2.pogadaj z Szymonem/napisz do supportu mesy.
3. Przeloz lampy jak masz od kogo, jezeli lampy mocy doznaly uszkodzenia, to wymien(ale to jak juz dobierzesz odpowiedni na 100% bezpiecznik).
4. Jezeli po przelozeniu lamp preampu odczujesz roznice na plus, to tez wymien. Z tym ze tez mi sie wydaje ze jezeli wzmak przez rok byl sporadycznie grany a lampki siedza w nim 2-gi rok, to szkoda sensu myslec o wymianie lampek pre.
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
6004 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Cze, 2011, 19:27:08
wysłana przez gkoz