Autor Wątek: Częste wywalanie bezpiecznika w Mesie DR  (Przeczytany 8016 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Częste wywalanie bezpiecznika w Mesie DR
« 29 Paź, 2009, 00:08:05 »
Ni chuja nie wiem o co chodzi z tymi nie palacymi sie lampami, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi mowia ze wymiana powinna zalatwic problem, bo oznaki zuzycia chociazby w postaci mniejszej glosnosci wystepuja(do tego jeszcze moje doswiadczenia ze zwarciem w lampach zdaja sie te teze potwierdzac). Jezeli nie zalatwi to trzeba bedzie kombinowac, najlepiej zeby kombinowal spec. W moim przypadku nawet po wizycie u Szymona i wstepnych ogledzinach podejrzenie padalo na uszkodzone/przegrzane kondensatory i juz myslalem ze mam przejebane, bo one dosyc nietypowe sa. Na szczescie wymiana baniek rozwiala wszelkie watpliwosci i wszyszcy zyli dlugo i szczesliwie.

Pogadaj z Szymonem, napisz do supportu Mesy, moze pomoga. Ale jestem prawie pewien ze po pierwsze beda doradzac wymiane baniek, bo to standardowa procedura.

Co do tego mulenia i innych nieprzyjemnych symptomow, to calkiem mozliwe ze wymiana lampek preampu rowniez nieco odswierzy brzmienie,tutaj polecam najzwyklejsze sovteki - pasuja do DR-ki ;)
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
6004 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Cze, 2011, 19:27:08
wysłana przez gkoz