Autor Wątek: Marshall TSL  (Przeczytany 9169 razy)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Marshall TSL
« 19 Paź, 2009, 19:55:25 »
Miałem przyjemność grać na marshallu tsl 100 - paka marshall ta nie v30. Wzmacniacz ogólnie jakiś taki bezpłciowy był :| , nic ciekawego w sumie. Niby ma w chuj kanałów , ale żaden nie ma tego "Czegoś" ...
Moje wrażenie jest takie że marshall ma brzmienie bardziej takie hmm. zbite? oldschoolowe? a H&K takie bardzień ńju i tru (być może kwestia pobawienia się gałami , tslem bawiłem się jakieś 2 i pół godziny tylko)

 :facepalm:
widać nie zapoznałeś sie z nim dostatecznie

co do wzmaka ma jedną wadę mianowicie wejście din od futaswicza rozłącza sie powoduje to ze czasem nie ma sie dostępu do cruncha z footswitcha ale nie wszystkie modele maja ten problem ja miałem i nauczyłem sie tak montować ze nie mam tego problemu nie chciało mi sie grzebać w nim bo da rade usztywnić gniazdo, to taki mankament ale nie we wszystkich modelach.
co do brzmienia nie wszyscy lubią marshalle wiec wiadomo ale kanał crunch rozpierdala mnie i czesto go używam jest selektywny i przebija sie bardzo dobrze, lead ma wystarczającą ilość gainu i napierdalam na nim grindcora nie rozkrecając na max (niektórym go brakuje wiec niech sobie grają na 5150) co mnie bardzo sie podoba to to ze nie sieje siarą i ma dużo środka, bas jest solidny wiadomo zalezy od paki i głośników ale po wcisnieciu DEEP jest potężnie. czysty to już oddzielny temat bo mozna mieć naprawde czysto albo naprawde brudno wszystko zalezy ile gainu damy i oczywiście oddzielny DEEP a no i drugi mały bubel ale nauczyłem sie z tym zyć to jak przełączasz z przesterów na czysty to ma sie wrazenie małego opóźnienia ale ja mam juz lampe na wykończeniu na pre ale nie wymieniam bo nieco mi sie brzmienie zmieniło i mi sie podoba okrótnie

kupiłem go bo potrzebowałem 3 kanałowego wzmaka i jestem zadowolony nie jest pozbawiony wad ale co z tego ważne że mam brzmienie które mnie kręci i spełnia moje oczekiwania. ustawić go to nie jest tak hop hyc. w niskich strojach jest naprawde przyjemny. można też grać na nim oldschoola tak samo jak na dualu
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
5818 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Paź, 2009, 18:15:21
wysłana przez Leon
0 Odpowiedzi
4856 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2010, 22:45:24
wysłana przez sylkis
9 Odpowiedzi
5746 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2012, 20:08:12
wysłana przez Fungus
6 Odpowiedzi
2722 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2014, 19:47:21
wysłana przez born
13 Odpowiedzi
12267 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Wrz, 2018, 20:39:08
wysłana przez Macio