Autor Wątek: Jaka 7mka??  (Przeczytany 25269 razy)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Jaka 7mka??
« Odpowiedź #25 12 Gru, 2007, 15:33:34 »
Na żadnej... i nic nie wnoszę... to taki żarcik nawiązujący do broni białej, która in fact się może wykrzywić... o.O'
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
26 Odpowiedzi
17894 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lip, 2011, 10:59:19
wysłana przez lewys777
16 Odpowiedzi
9682 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2012, 21:53:21
wysłana przez CmnD
6 Odpowiedzi
5796 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Maj, 2012, 10:55:09
wysłana przez glowa-glowa
56 Odpowiedzi
29290 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2013, 19:29:06
wysłana przez wiaderny
6 Odpowiedzi
6897 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lut, 2017, 11:17:41
wysłana przez cdigitus