Autor Wątek: Zakup futerału do Gitary elektrycznej  (Przeczytany 11687 razy)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: Zakup futerału do Gitary elektrycznej
« 02 Sie, 2009, 10:40:37 »
kejs ma byc dopasowany i sru. jesli jezdzisz w trasy i prowadzisz generalna aktywnosc koncertowa - to flight case. nie jakis tam, tylko robiony na wymiar i w dobrej firmie. masz wtedy 100% pewnosci ze nic sie nigdy nie stanie. do tego prostokatne flight case latwiej zapakowac do przyczepy z uwagi na jego ksztalt, mozna potem na to tez cos zapakowac (tylko nie kolumne 4x12 ;)).

jesli nie grasz duzo, to ABS jest faktycznie lzejszy, troche mniej wytrzymaly, ale generalnie wygodny. nie kupuj tego w ciemno, a jesli juz musisz to dowiedz sie czy twoja konkretna gitara do niego pasuje. i nie tak, ze wchodzi, tylko tak, ze pasuje. moj dedykowany case do LP polskiej firmy na K jest na przyklad niedopasowany, i mnie to troche martwi ;) moze trafilem na jakis dziwny egzemplarz, nie wiem... warto sprawdzic. gitara ktora bedzie latac w case to nie jest to, co tygryski lubia najbardziej.

do Gibola mam sklejkowy case, i faktycznie nie jest to najprzyjemniejsza sprawa, z drugiej strony jest pieknie pasujacy, dobrze wykonany i nie ma mowy o tym co pisal G-zs. to jest robione bodajze przez TKL. jest ciezki, ale solidny i nie martwie sie o wioslo w czyms takim.

jesli jestes purysta i nie lubisz miec porysowanego kejsa, to lepiej kup sobie drugi nieoryginalny, a oryginalny trzymaj w chacie. wiem ze wiara czasem lubi miec idealnie zachowane wioslo w idealnie zachowanym futerale, a jezdzenie i koncertowanie moze troche... zle wplynac ;) IMO kejsy sa od tego, zeby chronily, a nie dobrze wygladaly, ale jest wiara co inaczej do tego podchodzi.
Łe tej.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
69 Odpowiedzi
32872 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Gru, 2010, 13:48:53
wysłana przez piotrek929
2 Odpowiedzi
2439 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2011, 14:49:56
wysłana przez Michau
0 Odpowiedzi
1713 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Sie, 2011, 10:45:47
wysłana przez nikt
17 Odpowiedzi
5364 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Lis, 2013, 15:41:38
wysłana przez Sali
18 Odpowiedzi
3833 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Wrz, 2024, 13:59:53
wysłana przez Dale Cooper