Autor Wątek: Weatherwax - nowa ósemensja z PAS Guitars  (Przeczytany 13954 razy)

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Weatherwax - nowa ósemensja z PAS Guitars
« 14 Lis, 2007, 14:56:47 »
Witam wszystkich serdecznie :)
Ponieważ udało się nam spotkać z Bish`em i potestować gitarki oto mała relacja. Spotkanie miało miejsce u mnie na mieszkaniu jakoś około ;) No tak z tydzień temu.
Bishu przyniósł swojego Weatherwaxa. Ze strony mojego mieszkania zaoferowano:
- LTD EC-1000 wiśniowy,
- Ibanez UV777BK,
- lutniczy Les Paul Zakka Wylde Camo,
- częściowa samoróbka BullEye,
- wzmak Mesa Boggie Rect-o-verb 50 + paczka Laboga na V30,
- wzmak Marshall Valvestate jakiś mały ;)

Jako, że wpadł Bitch Mukannon (chyba dobrze napisałem :?:), to on królował na zdjęciach. A to nawet i dobrze, bo niektórych tawrzy lepiej nie pokazywać. Później laski będą się rzucały na ulicy i po co :?:

Bitch pozuje raz z wisienką:



Bitch pozuje dwa z Weatherwaxem 1:



Bitch pozuje trzy z Weatherwaxem 2:



Bitch pozuje cztery z Weatherwaxem 3:



Bitch pozuje pięć z Camo:



Sam Weatherwax:



Dwa Bitche: jeden z Weatherwax, a drugi z Universem:



Ze swojej strony napiszę tutaj moje zdanie o Weatherwaxie. UV na razie czeka na swoją kolej i obiecuję, że w swoim czasie pojawią się w odpowiednim dziale i zdjęcia i opinie ;)
Po pierwszę muszę powiedzieć, że miałem w rękach pierwszy raz ósemkę i do tego bezprogową. Pierwsze wrażenia, to oczywiście wygląd. Wiśniowa. Duża. Szeroki gryf w porównaniu z wszystkimi poprzednimi jakie miałem. Większa menzura.
Mi przyszło grać na końcu z całej kolejki Bitchów, ale nic nie straciłem, bo potestowałem ją ile chciałem, a nawet wiecej ;)
Gitara mimo swojego ogromu jest wygodna. Nie była ciężka, ale grałem na niej tylko na siedząco... Trafianie idealnie w miejsca, gdzie są progi sprawia problem, ale za to wszelkiego typu slide`y rekompensują wszystko :) Może to nie wszystkim coś powie, ale brzmienie najlepiej określa stwierdzenie: filmowe. Doszliśmy do tego na testach. Jak ktoś usłyszy tą gitarę, to będzie wiedział o co chodzi ;)

Na gitarze da się grać, chociaż w moim przekonaniu nie ma ona zastosowania jako gitara przewodnia w większym składzie, bo zginie. Zastosowanie jak najbardziej do uzyskania efektu, we wszelkiego typu intrach i outrach. Jak można zobaczyć na zdjęciach - najciekawiej dla mnie byłoby grać na niej tappingiem oburęcznym. Brzmienie jest świetne. I możliwości ogromne.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
17144 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Mar, 2010, 14:32:37
wysłana przez birthmark
88 Odpowiedzi
47052 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Gru, 2007, 15:51:51
wysłana przez Pan Sinner
43 Odpowiedzi
23016 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Kwi, 2008, 15:19:31
wysłana przez Pan Sinner
19 Odpowiedzi
13520 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Mar, 2010, 13:18:18
wysłana przez Marency
2 Odpowiedzi
1801 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Maj, 2022, 18:48:45
wysłana przez Bjørn