Autor Wątek: Dział OTE  (Przeczytany 44303 razy)

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: Dział OTE
« Odpowiedź #50 30 Cze, 2009, 19:14:07 »
Po raz kolejny napiszę, że nie chodziło mi generalnie o zamknięcie OTE. Na forum jestem zarejestrowany stosunkowo niedawno. Wcześniej tylko czytałem... i ten właśnie niepowtarzalny klimat i sposób moderowania (czyli bez nerwowego usuwania wszelakich postów) mi się podobał... Więc się zarejestrowałem...
Tylko od jakiegoś czasu zauważyłem, że klimat ten się psuje... Np. w temacie o zakupie jakiegoś pieca ktoś podał linka do randalla, do którego koleś dołączał FOOD STEPA... wyśmiałem więc delikatnie tego FOOD STEPa. Mój post został usunięty (już to wyjaśniłem z odpowiednim modem :D) ... A właśnie z takich rzeczy to forum jest znane, że takie delikatne przycinki i małe OT tolerowało...
Zobaczyłem wczoraj ten topik i był zamknięty... szkoda było szczególnie tematu z dowcipami, laskami i prześmiewczego tematu o debilach z NK. Zgodzę się z tym, że do normalnego OT nie mogły by te rzeczy trafić bo by się mogło to źle skończyć...
Napisałem więc przy okazji OTE o tym klimacie...
Również dostałem zaproszenie na TC. Inicjatywa podoba mi się jak każda, która będzie pozwalała mi na wzbogacanie swojej wiedzy...
Dotychczas byłem zarejestrowany na chyba więcej niż 8 forach gitarowych... ale od czasu jak jestem na SS zaglądam prawie tylko i wyłącznie TU. No od czasu 6S też tam czasem zajrzę... ale dzień zaczynam od sprawdzenia co nowego na SS :)
Może właśnie dlatego, że się tak z forum zżyłem szkoda mi było tego, że klimat się psuje...

A to że ludzie piszą że jest coś nie tak... i dobrze niech piszą... moim zdaniem takie dyskusje, podobnie jak w rodzinie, pozwalają od czasu do czasu oczyścić atmosferę :) a co nas nie zabije to nas wzmocni...