Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 384749 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 618
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
W końcu dojechał  :D Może nie jest łatwo zaparkować ale za to dużo pali  :D