Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1739367 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #15125 12 Wrz, 2024, 02:50:24 »
Pisz, pisz... Ja kupiłem Freequota z tydzień wcześniej, ale jeszcze nie ograłem z braku czasu. Przydadza sie twoje protipy
chyba najważniejszy tip, jaki mogę wymyślić, to nie graj za szybko jeśli wyłączysz Dry, bo jak nie blendujesz suchego i mokrego kanału, to będzie bardzo brzydko słychać, jak nie nadąża :D a tak to brzmienie suchego ukrywa to i jak suchy zaczyna wygasać to akurat w jego miejsce wchodzi mokry sygnał i jest dżi. Wszelkie e-bow like eksperymenty z wyłączonym dry muszą być powolne, jeśli kostkujesz, chociaż slidey i bendy można robić całkiem szybko i żwawiej nadąża z trackowaniem ich, niż zwykłego kostkowania. Legato przypomina brzmieniem slide :D i też nie można za szybko, jak będziesz próbował trillować to po prostu tak jakby nie zauważy i będzie jeden stabilny dźwięk cały czas... Albo będzie glitchować :D

Większość tych problemów jest z grubsza niesłyszalna, jeśli mieszasz dry i wet, o ile właśnie nie grasz niechlujnie jak ja xd i mnie ten gej teraz trenuje, żeby SŁUCHAĆ jak gram - zamiast na pamięci mięśniowej bezmyślnie lecieć, to muszę się skupić i aktywnie kontrolować, co robię, zwracać uwagę jak reaguje kostka właśnie.

A i zauważyłem, że poniżej chyba D? Nie mam pewności teraz, ale chyba 3 albo 4 próg? na najniższej strunie jakim jestem w standard B(H), to w którymś momencie tak jakby wskakuje o oktawę wyżej z mokrym sygnałem. Idziesz w dół na gryfie, ale w konkretnym miejscu słychać, że idzie w górę zamiast.
« Ostatnia zmiana: 12 Wrz, 2024, 02:55:27 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: