Autor Wątek: Mam bardzo chujowy pomysł i potrzebuję pomocy  (Przeczytany 1180 razy)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 499
A Twoja pętla ma ustawiany poziom? Parallel to wcale nie jest łatwa/oczywista rzecz, bo z niektórymi efektami działa dobrze, z innymi możesz trafić na multum problemów jak jakieś niezgodności w fazie (ale to raczej w pogłosach i modulacjach i wtedy potrzebujesz kolejnego dyngsa w sygnale, żeby odwrócić fazę) albo niekoniecznie dobrze gryzące się ze sobą spektrum częstotliwości obu sygnałów i przede wszystkim w Twoim przypadku: duże różnice w impedancji sygnału przez które też będzie Ci brzmiało to dziwnie, jak dwa wcześniej wymienione przypadki.

Próbować możesz, ale wygląda to na przypadek tego, że wywalisz wcale niemało siana, całość będzie wymagała kręcenia, bałaganu z kablami, pilnowania zasilaczy i kombinowania, a efekt wcale nie będzie tak zadowalający jak sensowny preamp, nawet taki z wbudowanym parallel gain staging, jeśli masz ochotę na tego typu zabawę i przynajmniej masz pewność, czego możesz po tym oczekiwać.
no póki co to ja tylko hipotetycznie rozkminiałem, ale faktycznie wytknąłeś kilka problemów, prawdopodobnie przez które nikt tak nie robi :D bo byłoby dziwne, gdybym pierwszy na to wpadł. Także dzięki, po to pytam bardziej doświadczonych z żywym sprzętem ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
13 Odpowiedzi
4150 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Kwi, 2009, 16:00:30
wysłana przez Martens_emenems
9 Odpowiedzi
3621 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Mar, 2011, 15:06:06
wysłana przez ChopZeWsi
0 Odpowiedzi
2060 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sty, 2013, 19:51:42
wysłana przez 13
2 Odpowiedzi
6816 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Kwi, 2017, 18:15:29
wysłana przez grooda69
9 Odpowiedzi
3156 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Mar, 2021, 13:40:59
wysłana przez Mat