Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1411113 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Ta kadra lekarsko-inżyniersko niech się cieszy, że PL jeszcze turbolaserów na granicy nie ustawiła. Bo od dawna powinny stać.

Spoiler

Śmieszy mnie w ogóle sranie się o to w jaki sposób to ma niby propaganda ruska wykorzystać. Oni na puszczenie bąka przez żołnierza BRONIĄCEGO GRANICY PAŃSTWA UE (bo widzę, że nie dotarło co do niektórych) przed hybrydowymi działaniami Białorusi, to będą mówić, że to ,,atak bronią biologiczną". Jakie to ma kurwa znaczenie co pierdolą o tym reżimy małp w garniturach? :D Żołnierz dostał dzidą i zmarł. Sprawcy oczywiście nie będzie można namierzyć, więc sprawiedliwości rodzina nie zazna najpewniej nigdy. A tu jest sranie o parę kulek w powietrze i że ,,żołnierze są niewyszkoleni".

Ja przypominam, że Turcja zestrzeliła przypadkowy ruski samolot w ich przestrzeni powietrznej. Przyniosło to całkiem wymierne efekty. Polski żołnierz ma bronić zarówno granicy jak i życia i zdrowia swoich bliskich czy kumpli z jednostki.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.