Autor Wątek: [NPD] ToneX  (Przeczytany 1488 razy)

Offline maciek1b

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
    • DEADLY NIGHTSHADE
Odp: [NPD] ToneX
« 21 Lut, 2024, 10:55:12 »
Bramka to największa porażka tego urządzenia czy tam softu, wkurwiające jest też na żywca robienie korekty z pedału jeszcze tego nieobczaiłem i wolę to robić przez kompa ale nie zawsze jest pod ręką i to jest problemowe... ale jeżeli chodzi brzmienie i czucie tego z pod gitary to mimo tych wad warto. Dorzucam zewnętrzną bramę, tuner, delay i mam wszystko czego potrzebuję. Muszę jeszcze zbadać opcję Zomba z HB i paczką,  na razie grałem z Headrushem i było jako tako ale mam wrażenie że co bym nie podpiął pod headrusha to brzmi jako tako, teraz wpinam się w przody i jest spoko lekka korekta na mikserze i jest git. Ale chciałbym sprawdzić jak to zagada z paczką bez symulacji tylko same premapy. To jest też chyba dla mnie największy plus czyli tone net  naprawdę można wyhaczyć świetnie brzmiące captury, stockowe też są spoko ale wyłapałem kilka zajebiście brzmiących preampów 5150 z tonenetu. I właściwie jak coś działam w DAW to już w 90% wrzucam tonexa także samo oprogramowanie tez robi robotę i przydaje się nie tylko do pedału. Dużo plusów poza kilkoma minusami, nie wiem na ile to prawda ale na forum fejsowym było gadane że IK kombinują z tunerem żeby w pedale był także może będa aktualizacje.
Szukałem alternatywy dla mojego wzmaka, bawiłem się różnymi preampami i dopiero tonex zabrzmiał mi tak najbliżej wzmaka i chyba kończę poszukiwania.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
3226 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2023, 14:06:58
wysłana przez Zomballo
ToneX Pedal

Zaczęty przez dari555 « 1 2 ... 5 6 » Efekty

143 Odpowiedzi
27601 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Dzisiaj o 07:14:11
wysłana przez Dale Cooper