Autor Wątek: AMPWORX - hi-gainowe preampy od TC Electronic  (Przeczytany 2253 razy)

Offline maciek1b

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
    • DEADLY NIGHTSHADE
Z ciekawości kupiłem V550 i muszę przyznać że dobrze to gada, na tyle dobrze że żegnam się z Joyo Preamp House. Wyjście słuchawkowe ma. Czy jest warty 750zeta? Dla jednych tak dla innych nie ale jednak to sporo. Tu jest jedna symulacja a nie tysiące presetów więc jest to dość sprecyzowane brzmienie i sprawdzi się tym którzy tego konkretnego brzmienia szukają. Ja trochę tych efektów przerobiłem w tym roku, zawsze było szukanie pod kątem brzmienia 5150, było Joyo Premap House, był Mooer Brown Sound, Był Mooer GE300 i powrót do Preamp House ale ostatecznie najlepiej mi brzmi ampworx V550, jak to kolega Darek w teście Tonexa fajnie okreslił że jest więcej "powietrza". Tonex kusił ale chyba jeszcze nie teraz a może i wcale, jeszcze kwestia obgrania na próbach i jak tu zda egzamin to zostaje. Nie wiem czy TC zawojuje tym rynek bo ta kostka ma bardzo ograniczone możliwości w sensie że symuluje jeden wzmacniacz ale robi to bardzo dobrze.
Plusy: zajebiste brzmienie, fajny boost, przyzwoita symulacja paczki, niezależna korekcja kanałów
Minusy: cena, brak pętli, dojście do potka presence
+/- jedna konkretna symulacja wzmacniacza (dla jednych plus dla innych minus)
U mnie problem braku pętli rozwiązuję w ten sposób że z V550 wychodzę wyjściem bez symulki paczki w efekty przestrzenne i wchodzę na Joyo Cabbox gdzie ustawiam symulację końcówki mocy i swoje IR paczek i z Cabboxa w FRkę Headrusha.
« Ostatnia zmiana: 02 Paź, 2023, 09:53:28 wysłana przez maciek1b »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
35 Odpowiedzi
18763 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Kwi, 2008, 17:25:34
wysłana przez el-biczel
2 Odpowiedzi
1715 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Wrz, 2015, 17:34:39
wysłana przez vysnafca75
3 Odpowiedzi
1974 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sty, 2018, 12:43:12
wysłana przez Aremenius
4 Odpowiedzi
1806 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lis, 2023, 21:57:53
wysłana przez ITHMW
12 Odpowiedzi
2226 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Kwi, 2023, 17:19:08
wysłana przez SolarisP