Autor Wątek: NK Guitars - bezgłowe siedem strun model 2021  (Przeczytany 12736 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Ja swoją kupiłem na ali w lutym 2021 w standardowej konfiguracji.
( Obraz usunięty.)


Jesteś wstanie nagrać dobrze DI tej gitary ?   Parę ciężarnych riffów ?  Jestem diabelnie ciekawy brzmienia jesionu z klonem.

Czy w standardowej wersji czy nie standardowej wersji i tak uważam te wiosła za najładniejsze bezgłówkowce jakie w życiu widziałem. Oczywiście nie wszyscy muszą się tak spuszczać nad tym designem jak ja. O tyle o ile Strandberg Boden kształt zawsze mi siedział, a cena kompletnie nie, to także sprawiłem sobie EART'a. Sorry za mój spaczony punkt widzenia rzeczy, ale patrząc na kształt EART'a (Bodena) widzę stolarkę, a patrząc na NK widzę lutnictwo :-) . Oczywiście nie ujmując stolarce i tak nadal uważam ten kształt za świetny.

Dla fetyszy monotonii kolorystycznej :-) przód w przewadze czerni i bieli, a tył obsadzony brązem i chromem :-) Mosiężne elementy mostu jak i kolor blokoady strun mi nie przeszkadzają. Prawdopodobnie na czarną płytkę od elektroniki pizgnę sobie okleinę mahoniową hahahaha

« Ostatnia zmiana: 04 Lut, 2022, 21:36:26 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Odpowiedzi
4831 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Mar, 2019, 09:10:23
wysłana przez dizzit