Autor Wątek: TEST LEGATOR G7FX czyli górna półka legatora  (Przeczytany 7141 razy)

Offline SolarisP

  • Gaduła
  • Wiadomości: 132
Ja tam czekam na kolejne filmy - również uważam, że takie rozstrojenie jest nieakceptowalne i nie powinno zobaczyć to światła dziennego, jednak jestem ciekawy jakie będą postępy z filmu na film.

Na razie jednak zarówno granie, jak i gadanie pozostawia sporo do życzenia - część gadana przypomina mi filmy Tomka Andrzejewskiego nagrane dla GC - bardziej prezentacja (bo za to mu płacą), niż test. Gitara ładna, ale na prawdę jedyny minus to brak ruchomego mostka? Innym fajnym (moim zdaniem) patentem był by ten sam riff grany do tego samego backing tracku, na tych samych ustawieniach dla każdej gitary. I potem jakieś zbiorcze porównanie - bo każda pewnie brzmi świetnie - ale na pewno też nieco inaczej, więc chciałbym móc też dokonać własnej, subiektywnej oceny.

Bardziej zainteresowała by mnie też na przykład odrobina historii marki i rozwój tej linii modelowej. Może też coś o QC w Legatorze - mam wrażenie, że ilość B-stocków na rynku jest ogromna - skąd zatem tyle zwrotów? A może tylko ja mam takie wrażenie...

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
1704 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2012, 12:44:17
wysłana przez haxigi
5 Odpowiedzi
7269 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Wrz, 2017, 21:12:19
wysłana przez g-zs
4 Odpowiedzi
2649 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Sty, 2022, 11:19:16
wysłana przez Chomick
2 Odpowiedzi
2154 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Kwi, 2022, 21:24:01
wysłana przez dari555
0 Odpowiedzi
1246 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Mar, 2023, 19:17:26
wysłana przez dari555