Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1414677 razy)

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
@wuj Bat zyjesz? Pilnujesz wulkanu?
Hejo! Żyję! Ale w końcu faktycznie wydupiło! Ujęcia z drona:

https://www.mbl.is/frettir/innlent/2021/03/20/storbrotnar_dronamyndir_af_gosinu/

Ed: @Rot - poświęciłem parę minut, to całe "debunked" polega na tym, że siedzą jutuberzy i "analizują" jego filmiki. Nikt nie pojechał i nie zważył, czy to fake towary, więc dla mnie to... ;) Nie znam tego faceta w ogóle, dla mnie jeden z pewnie tysięcy takich jutubowych trenerów, także nie mam powodu bronić go, poza jakimś rozsądkiem. Wygląda zajebiście, a to nie jest green screen. Nawet więc jeśli zamiast 100 podnosi 50kg to nie mam z tym problemu. Jego sylwetka pokazuje, że zna się na żywieniu i tyle mi trzeba było się dowiedzieć dla siebie samego.
Z drugiej strony cała ta kwestia "fake towarów". Czyli oznacza to, że jest gdzieś firma/firmy z formą do rotomouldingu, żeby metal tak ładnie obłożyć tworzywem i celowo produkuje zaniżone ciężary z logo innej firmy i możesz zadzwonić czy napisać (no, tak, kto w dzisiejszych czasach dzwoni ;) ) i zamówić sobie, gdzie to śmierdzi nielegalem?... No nie wiem.

Z tym żywieniem to właśnie druga część tego co napisałem - "fake natty". Typ był oskarżany z tego co pamiętam o używanie sterydów czy innego gówna. Ja szczerze mówiąc nie wiem, nie interesi mnie to tak na prawdę zbytnio, poza tym z moją formą jestem ostatnią osobą do wytykania ludzi palcem.
Ale jeśli masę ludzi oskarża go o przekręty, to coś faktycznie może (ale nie musi) być na rzeczy.