Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 255593 razy)

Offline Skibodeptak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 431
The Stand czyli Bastion na podstawie Stephena Kinga - po 4 odcinku stwierdzam, że jest serio dobrze. Polecam.