Autor Wątek: Potrzebna obiektywna ocena, a nie pierdolenie o gustach.  (Przeczytany 6648 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Nie sadze, ze jestes wstanie przewidziec jak zagralby to bebniarz tak samo nikt nie bylby wstanie przewidziec jak pan Hakke zajebie w gary na kolejnych albumach po Contradiction Collapse. Totalna miazga w jego wykonaniu oczywiscie. Ja tu nie porownuje jego umiejetnosci z moimi miernymi mozliwosciami kreowania garow natomiast mam taki przywilej by zmierzyc sie z tworzeniem garow w Superior D bedac jedynie sredniakiem w klasie gitarowej. Przewalam tu swoje pomysly i wizje tworzone w danej chwili podczas nagrywania. Czasem ide na latwizne ale tak czy siak nie interesuje mnie wizja innych osob odnosnie tego co robie, natomiast opinie jak najbardziej. Biore pod wzglad kazda wypowiedz i staram sie wdrazac zmiany w mare mozliwosci w kolejnych odslonach jednakze nie zacierajac swojego stylu. Kazda krytyka wnosi pewne przemyslenia ale nie sprzedam dupy dla nie moich wizji mojego materialu. Zawsze jest tak, ze jednemu podoba sie kolor czarny a drugiemu zielony. Jezeli nawet 50 osob wytknie mi bladosc kompozycji to i tak jade dalej. To juz 15 track odkad rzucilem granie live. Obecne miksy i barwa sa milion razy lepsze niz 3 pierwszych trackow. Mam taka zasade ze nie dlubie duzo w gotowych sprawach tylko nanosze zmiany na nowe tracki by slyszec postep w stosunku do wczesniej nagranych kompozycji.

Posty połączone: 20 Lip, 2020, 16:41:10
Jestem na wyjezdzie. Wygeneruje tracki gitarowe i basu w wolnej chwili. Wrzuce na dropboxa i trzasne na priv.
« Ostatnia zmiana: 20 Lip, 2020, 16:41:10 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
2516 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2010, 03:30:43
wysłana przez g-zs
Potrzebna rackowa sieczka

Zaczęty przez czerez « 1 2 » Efekty

25 Odpowiedzi
13421 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Mar, 2011, 07:41:04
wysłana przez czerez
4 Odpowiedzi
1357 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sie, 2011, 19:31:53
wysłana przez bandit112
2 Odpowiedzi
2061 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2012, 09:58:30
wysłana przez Matzer
46 Odpowiedzi
35492 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2014, 09:28:10
wysłana przez rusiu