Autor Wątek: Potrzebna obiektywna ocena, a nie pierdolenie o gustach.  (Przeczytany 13093 razy)

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 157
  • A-zero
Ostatnia rada do baniaków - czasem warto totalnie odejść od swoich nawyków i przyzwyczajeń. Wiem po sobie, że włażenie coraz głębiej w króliczą norę, jaką jest multi-output i kreowanie łańcucha efektów, prowadzi do coraz większej konsternacji podczas, gdy wystarczy zrobić rzecz najprostszą na świecie: zostawić to samplerowi i poszukac włąsciwej biblioteki, tudzież podmienić niektóre sample. Bębny obrabiać całościowo (co obecnie czynie)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
3242 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2010, 03:30:43
wysłana przez g-zs
Potrzebna rackowa sieczka

Zaczęty przez czerez « 1 2 » Efekty

25 Odpowiedzi
17971 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Mar, 2011, 07:41:04
wysłana przez czerez
4 Odpowiedzi
3147 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sie, 2011, 19:31:53
wysłana przez bandit112
2 Odpowiedzi
3608 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2012, 09:58:30
wysłana przez Matzer
46 Odpowiedzi
46715 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2014, 09:28:10
wysłana przez rusiu