Autor Wątek: Potrzebna obiektywna ocena, a nie pierdolenie o gustach.  (Przeczytany 13010 razy)

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 157
  • A-zero
Ok, basu nie ma już co chować, myślę, że jest na właściwym poziomie. Przydałby się lekki boost na ok 2-2,2kHz, wtedy wyciągnąłby trochę brudku w pozytywnym znaczeniu. O bębny pytałem w sensie, jaka biblioteka, jaki preset, czy coś zakładasz dodatkowego w DAW-ie?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
3234 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2010, 03:30:43
wysłana przez g-zs
Potrzebna rackowa sieczka

Zaczęty przez czerez « 1 2 » Efekty

25 Odpowiedzi
17930 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Mar, 2011, 07:41:04
wysłana przez czerez
4 Odpowiedzi
3124 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sie, 2011, 19:31:53
wysłana przez bandit112
2 Odpowiedzi
3586 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Sty, 2012, 09:58:30
wysłana przez Matzer
46 Odpowiedzi
46609 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2014, 09:28:10
wysłana przez rusiu