Autor Wątek: Ostrzeżenie  (Przeczytany 4396 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: Ostrzeżenie
« 27 Maj, 2020, 16:23:32 »
Także może wstrzymajcie się z osądami, nigdy nikogo nie oszukałem ze sprzedażą sprzętu,to tylko hobby.

Jeśli dla Ciebie wkurwienie kogoś, bo de facto zataiłeś przeruchanie gitary z tyłu nie wspominając ani nie wyszczególniając tej, dość istotnej, wady w zdjęciach, bo ,,to tylko hobby", to ja bym zaczął od usunięcia konta z tego portalu, a potem przestał w ogóle robić jakiekolwiek deale z kimkolwiek.

Sprzedałem kilka patyków. Niektórzy prosili o dodatkowe fotki, inni nie. Nie ma reguły. Pomimo wyszczególnienia, że gdzieś jest pierdolnięcie albo zadrapanie z mojej strony. Dla mnie nie do pomyślenia jest akcja, że robisz 10 zajebistych fotek pokazujących stan bdb-, a potem się okazuje, że celowo ominąłeś jeden rejon gdzie jest krater po szrapnelu. Fakt, że @october mógł poprosić o dodatkowe fotki. Ale to nadal nie zwalnia Cię z obowiązku NIEbycia polskim cwaniaczkiem puszczającym graty i robiącym ogłoszenia w stylu ,,a może ktoś się nie skapnie albo nie zauważy".
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.