Autor Wątek: Wasza opinia o problemie.  (Przeczytany 7747 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Odp: Wasza opinia o problemie.
« 09 Kwi, 2020, 16:12:43 »
No chyba, że dostajesz sprzęt i klient Ci mówi, usterka pojawia się po godzinie grania, wtedy włączasz, sprawdzasz, gra, zostawiasz i niech sobie gra aż zacznie wykazywać problem skoro usterka wychodzi po czasie i zajmujesz się czymś innym. Taki scenariusz nie jest niczym dziwnym a przy serwisowaniu wielu gratów dziennie założę się, że żaden z Was nie sprawdzałby za każdym razem czy klient nie "zdrutował" bezpiecznika.

Rozumiem że jak pojedziesz z furą do serwisu z notką dla mechanika ,,jebie z silnika" to nie będziesz miał problemu z tym, że mechanik odpali silnik na godzinkę, zostawi, pójdzie opierdolić hot doga w żabce, a po powrocie zobaczy że fura się pali, a całość winy zwali na klienta ,,bo to element X nie powinien zostać użyty". To jest myślenie, które powoduje że mam wstręt do każdej formy polskiej działalności serwisowej - bo klient użył (często z niewiedzy) nie tej części co trzeba. Owszem, watowanie zamiast wymiana bezpiecznika za 2zł jest dla mnie żadnym usprawiedliwieniem. Ale DOBRY serwis powinien sprawdzić tego typu elementy. Serwis który zostawia wg Ciebie sprzęt na godzine i ma wyjebane czy na trafo Schumachera idzię prąd na pełna pizdę jest serwisem po prostu złym. Bo tak tak @spacelord7 powiedział - grzanie trafa można stwierdzić obserwując sprzęt i łatwo zapobiec czemuś takiemu poświęcając mu chwilę uwagi. To jest kwestia paru-parunast minut. Nomen sam robiłem to parę miechów temu. Moim zdaniem próba tłumaczenia w ten sposób serwisu jest niedopuszczalna. Od tego są profesjonaliści, by w pewnym zakresie przewidzieć co się może stać i co może być ewentualną przuczyba.

I tak, bezpiecznik powinien być wymieniony. Ale nie można zwalać pełnej winy za uszkodzenie trafa na @Saint2013. Bo można tego było uniknąć i tutaj powinien wkroczyć profesjonalista w serwisie.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
48 Odpowiedzi
38192 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Cze, 2010, 09:43:16
wysłana przez Harvest
2 Odpowiedzi
1994 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lip, 2012, 14:26:09
wysłana przez dan777
1 Odpowiedzi
2292 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2013, 16:57:02
wysłana przez Gwidon
18 Odpowiedzi
29855 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Kwi, 2016, 17:41:26
wysłana przez p0ison
0 Odpowiedzi
1094 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2016, 19:31:13
wysłana przez Człekozębny