Autor Wątek: Opinia o lutniku (Segno) oraz Grzegorzu Kolasińskim  (Przeczytany 37333 razy)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Flojder, nie wiem czy umiesz dobrze czytać, ale tutaj już nie jedna osoba odpowiedziała, że byli u tego i tamtego lutnika i
mają do wyrażenia prawdziwą opinję na temat jego pracy.  
. Sam też złego słowa nie mogę powiedzieć o niektórych lutnikach, miałem z tamtym i tym doświadczenia, tego/tamtego pracę w rękach, i mam wyrobione swoje zdanie.

Pewien lutnik(...), znany (prawie że jedynie) w internecie, poleca sam siebie na licznych forach, podając się za klienta. Jak to działa, łatwo ogarnąć... Niestety...
Już z czystej ciekawości, linki?

Have a nice day.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
fSV musisz być kompletnum kretynem podając z imienia i nazwiska lutnika!!
teraz powinienem wysłać mu link do tego postu a on da sprawę na policję(i tak chyba zrobię).
O cholera, czyli jak napisałem, że według mnie wzmacniacze Jima Marshalla to wioska bo jak jednego kupiłem to miał szramę na obiciu, to też wyślesz mu link do tego postu, by dał sprawę na policję?

A niech mnie ktoś zabije.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
flojder, ale tutaj jeszcze sie wypowiedziały inne osoby odnoście marki Segno i tez nie dokonca pozytywnie, ale pewnie jestes tak zajebiscie super madry i oczytany ze tego nie zauwazyles.

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Wiesz jak czytam posty flojdera to mam wrażenie że wszyscy co mają odmienne zdanie aniżeli jego (lub doświadczenia) to pacany i kretyny. No sorry dude - paranoja. Sam żądasz zdjęć , dowodów "niesłusznego oskarżenia" a sam nie popierasz nimi swoich wypowiedzi (chodzi mi o tego lutnika co sam o sobie pisze). Po za tym trudno by było wygrać kolesiowi w sądzie - bo po pierwsze - jak się prowadzi działalność gospodarczą w której nazwie jest imie i nazwisko to niestety normlane że się wymienia kogoś z imienia i nazwiska. Po drugie jest wolny rynek , demokracja i każdy może pisać co chce , byle nie obrażać innych - w tym przypadku opis zaistniałej sytuacji nie jest czymś obraźliwym - jest tylko przedstawieniem oferty handlowej (usługi) wykonanej przez danego rzemieślnika (nie wiem czy uchwyce o co mi chodzi) reasumując. Nie zachowuj się jak dziecko zapatrzone w swojego jedi.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Jeśli flojder pije do Kolasińskiego to jebnął jak łysy grzywką o kant kuli, bo ten facet jest 100% analogowy i w dodatku nie specjalnie zabiega o reklamę bo ma dobry etat w dobrym sklepie :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
No, to i ja żegnam. Won i smacznego kotleta.

A gruszki to lord akurat ma bardzo w porządku, także wara ;)

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
O ojcze dyrektorze! Powiedz to wszystkim "początkującym" którzy są na tym forum. O mighty allmightness, let us live!

Shit happens, również żegnam.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
No przecież piszemy na Twój temat :) wszak Twoja opinia jest tu najważniejsza, czyż nie?

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
..nie lepiej szczekanie zostawić psom? Myślę, że pies, to pies, robi to lepiej i nie ściera przy tym klawiatury..
Skoro tak bardzo Ci na tym zależy i tak się tego dopraszasz, to proszę bardzo: Niniejszym zrzekam się szczekania na rzecz Twojej wyłączności na ten przywilej.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
mondomg,youshy, coś na temat nie umieta?? Jak umieta, to dawajta, a jak nie ,,to milczta, hm?

facebook.com/Musza.MorningWood

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Chujowo było, bo połowa wypowiedzi miała nie więcej treści, co burkowe "hau"
Gdybyś się bardziej postarał, może byłoby inaczej :) I spoko, nie martw się, ja też tu nie pasuję ;)

Pozdrawiam

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV


Wszyscy przegraliście z kretesem :P
mniut i piah

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Pomyliłeś się człowieku, albo nie czytasz ze zrozumieniem i czepiłes się kotleta.. .. odezwać się musiałeś mimo wszystko..

Uwierz mi (albo nie, o mighty allmightness) że nie tylko ja tu czytam ze zrozumieniem.

Dzieci internetu, dla których nabijanie licznika jest ważniejsze, niż istota rzeczy, są  właśnie po to, zeby ich robić w ..

I'm so emo, I'm so daaark!

..nie lepiej szczekanie zostawić psom? Myślę, że pies, to pies, robi to lepiej i nie ściera przy tym klawiatury..

Człowieku, i ty się dziwisz że wszyscy na Ciebie najeżdżają? Jak ty sypiesz tu takimi tekstami, że jakbym był maluśklim człowieczkiem to bym się pewnie popłakał. Jakbyś to TY czytał to co napisała reszta sevenstringowców to byś MOŻE ogarnął, że tutaj starają się Ci coś powiedzieć, a ty niee, moja racja jest najmojsza!

Dzięki, ale ja nie umiem szczekać... Od dziecka mnie to drażniło.. Gadanie bez sensu mnie męczy. Najwyraźniej nie pasuję do waszej sforki,
Chujowo było, bo połowa wypowiedzi miała nie więcej treści, co burkowe "hau"

Więc kulturalnie się pytam, co tutaj robisz?

We didn't start the flame war, you did.

Najlepszego na nowej drodze życia, howgh!
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Panowie modowie, czas na jakiś banik? Bo to już nudne :P
mniut i piah

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
O stary, znalazłem siebie na tym foto!

Nie no, panowie modowie, podpisuje się nogami pod prośbą Dale Cooper'a ;)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
robic cza cos z tym i powiem jedno flojder :

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
no to ja powiem, bezstronnie, że większość Was tutaj moi drodzy Panowie, robi niezłą wiochę.
nie będę się za żadną stroną opowiadał, bo pomijając, że rację przyznajecie tu sobie 'na czuja', bez żadnych dowodów, to obrzucacie się takimi tekstami, jak często słyszałem w podstawówce, serio.
moim zdaniem, jak ktokolwiek chce wygrać w tym sporze, to powinien to zrobić porządnie, na poziomie i po ludzku, bo na razie to jest zniżanie się do debilizmu... z całym szacunkiem dla całego Grona, które bardzo, bardzo lubię.
a temat nie wiem czemu jeszcze stoi tu otwarty - forum to jest chyba nastawione na ciekawe dyskusje, a nie pyskówki rodem z pigmej.pl...

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
Panowie modowie, czas na jakiś banik? Bo to już nudne :P

..nie jestem fanem wypowiedzi niejakiego Flojdera i wypowiedzialem sie zreszta co o tym mysle, ale zeby zaraz zamykac temat...komuna upadla ponad 20 lat temu i nie na tym polega wolnosc slowa i wypowiedzi, jesli ktos nie chce to niech po prostu tego nie czyta czy tez nie zabiera glosu..ale jak najbardziej jestem przeciwny zamkniecia tematu...jestesmy srodowiskiem muzycznym i powinnismy byc przygotowani na tego typu wypowiedzi czy jakakolwiek krytyke...poza tym skandale male i duze to nic nowego od zarania dziejow..wiec o co chodzi ?? :-\

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
hmm... no, jeśli uważasz, że dyskusje w stylu "jeden nazywa drugiego psem, a trzeci mówi pierwszemu, żeby wypierdalał" za posiadające jakiś sens, to w porządku. ja mam dość takich pod sklepem monopolowym nieopodal mojego bloku.
w swojej wypowiedzi miałem bardziej na myśli to, że SS to chyba szanujący się serwis i raczej niepotrzebne tutaj takie akcje. na co dzień jest tutaj miło, spokojnie i osobiście tak też utożsamiam to forum...
ale to tylko moja nieśmiała propozycja.

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
Uzytkownik flojder obrazil niektorych uzytkownikow ss wiec normalnym jest to ze niektorym nerwy puscily, nie widze powodow do obrony uzytkownika flojder-a gdyz podstaw do takowej nie widze
« Ostatnia zmiana: 04 Cze, 2010, 17:56:40 wysłana przez valentine »

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Panowie, panowie :)
Reakcja forumowiczów jest jak najbardziej prawidłowa.
Zapewne zareagowałbym podobnie, ale niestety spotkałem się z tym zjawiskiem.
Tutaj raczej było tłumione w zalążku, dlatego wszyscy są dość mocno zaangażowani i chyba nie do końca dojrzeli drugie dno sytuacji.
flojder uprawia trollizm niestety. Może to robi nieświadomie, ale jednak.
Polecam zapoznać się ze zjawiskiem chociażby na wiki i wszystko stanie się jasne.
Władza na pewno szybko się z tym upora :)
mniut i piah

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Spoiler
Spoiler
Spoiler
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Kurde człowiek sobie pojedzie na jeden dzień do Krakowa pograć na fajnych gratach i co widzi jak wróci.. dramat ;) Zamykam.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
1891 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lip, 2012, 14:26:09
wysłana przez dan777
1 Odpowiedzi
2156 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lut, 2013, 16:57:02
wysłana przez Gwidon
9 Odpowiedzi
2892 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2014, 23:51:08
wysłana przez wolfer
0 Odpowiedzi
1080 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lip, 2016, 19:31:13
wysłana przez Człekozębny
32 Odpowiedzi
7020 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Sie, 2020, 15:19:22
wysłana przez BilyJoe