Autor Wątek: Czego Was życie nauczyło?  (Przeczytany 181341 razy)

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #775 01 Lut, 2020, 01:01:01 »
Jakie miasto ?

Zürich. Musiałem kurwa w największe i najdroższe miasto iść. xD

Chociaż wszędzie w okolicy drogo więc jeden pies. Spędziłem wcześniej tydzień na podłodze u kumpla w jego korzystnym podatkowo zadupiu i ceny generalnie wyższe niż w np. jedynym Lidlu w Zurychu.

A po co ? Rzuc prace jarek da ci mieszkanie+ ... rwa mac nawet nie wiecie jak mnie po prostu szczerze wkurwia to co sie dzieje w PL - wszystko idzie w gore tylko nie place, nie jestes w stanie odlozyc na mieszkanie, a jak juz masz wklad to zyjesz od 10 do 10.

Wszystko drożeje bo nieruchomości drożeją. A czemu drożeją? Bo w warunkach gdy 42% ludzi nie ma zdolności kredytowej 46% mieszkań kupowanych jest pod inwestycje(co i tak jest spadkiem z 56%):

https://www.nbp.pl/publikacje/rynek_nieruchomosci/raport_2018.pdf

(Strona 93)

Kto kupuje te mieszkania? Raczej nie ci ciągnący socjal bo oni wszystko przejadają.

Inna rzecz że mamy efekty pogarszających się susz w Europie i nie tylko: mniejszy uzysk z hektara na najważniejsze owoce i warzywa.

Spoko ok - tylko wyjedz 100 km na zachod od granicy PL - skok jakosci zycia jest po prostu przytlaczajacy. No do cholery jasnej - mamy swietnych inzynierow, lekarzy swiatowej klasy, w pizdu dobrych uczelni a na koniec i tak co 2 madrzejszy ledwo dostaje 2500 netto miesiecznie i o emeryturze moze zapomniec - nauczyciele, lekarze, itd, wszystko trzyma sie niemal na sline i zaraz wszystko pierdolnie to NIEEEE 500+, mieszkanie+. zaraz bedzie samochod +, a dla najbardziej potrzebujacych talon na kurwe i balon meter en la leche kurwasz mac...huj tam ide pisac temat NGD

Posty połączone: 01 Lut, 2020, 01:03:44
Koronawirus zaczyna się panoszyć, i tak wszyscy umrzemy.

No ja cie blagam nie zaczynaj tej paniki jeszcze na ss.pl, bo przez byle redaktorka co chwila mam telefon z PL z pytaniem czy mam zapas maseczek, czy nie sram w szalecie i mam co jesc LOL
« Ostatnia zmiana: 01 Lut, 2020, 01:03:44 wysłana przez sharpi »
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim