Autor Wątek: [NGD] Sova guitars Athene Noctua - mała ale kosi !  (Przeczytany 14032 razy)

Offline fk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
    • NailbombAudio
Co do tego znoszenia krytyki to tak jak widać wyżej, też widocznie masz z tym problem bo się nakręcasz jakby typ nie mógł sobie napisać co o forum myśli :D

Lol wut?

Wskaż mi taki fragment w mojej wypowiedzi, przy okazji zaznacz, która część nie była 100% zgodna z prawdą. A że zrobiłem to w formie textwalla - tak juz mam :D

Moim być moze zbyt wyuazdanyn celem jest dojść do przyzwoitej rozpoznawalności, a nie skończyć na dwóch kopiach strata w roku.

To zacznij bardziej dbać o wizerunek i reklamę, bo póki co jesteś odbierany tylko i wyłącznie przez to, co i jak piszesz. Gitary nie obronią się same, jeśli nikt nie ma możliwości na nich zagrać. To nie wstyd uczyć się od innych, zwłaszcza tych, którzy osiągnęli sukces. Myślisz że Skervesen zaczął istnienie od zrobienia wiosła za milion dolców i jebania z góry na dół każdego, kto napisał, że drogo? Czasem warto spokornieć i zrobić kilka wioseł po minimalnych kosztach, żeby nazwa zaczęła się pojawiać razem z instrumentami i recenzjami, a nie próbować sie wpierdalac w segment premium i reklamować dwiema zrobionymi gitarami. Chcesz robic więcej? To rób. Ale myk polega na tym, żebyś miał odbiorców tej większej ilości. Pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz. Póki co nie jest ono najlepsze z mojego punktu widzenia, czyli potencjalnego odbiorcy.

Zanim zaczniesz pisać, że ja/my/forum również nie robimy na Tobie dobrego pierwszego wrażenia - to Ty potrzebujesz się sprzedać, nie my.
Życzę twardej dupy i mniejszego wyszczekania. Robisz w usługach i jesteś "mały", w Twoim przypadku to klient przebiera w usługodawcach, nie usługodawca w klientach.

Jestem w stanie zapłacić dużo za instrumenty które są tego warte (a jestem 100% kanapowcem), a póki co o wysokim poziomie Twoich instrumentów piszesz tylko Ty i kolega Wojtasguitar1, który sprawia wrażenie Twojego dobrego kumpla. Przekonaj więc mnie i pozostałych, że swoje 6k (wiem, dojebałem się do tej kwoty, potraktuj to symbolicznie :D ) mamy zostawić u Ciebie, nie u konkurencji. Bo w skrócie na tym polega wolny rynek, ale tego chyba nie muszę pisać, bo skoro jesteś usługodawcą, to wiesz o tym lepiej niż ja.

Nasza miłość na forum jest szorstka i specyficzna. Jeśli klimat na forum do Ciebie nie trafia, to może to nie jest miejsce dla Ciebie. I nie piszę tego, żebyś myślał, że Cię tu nie chcemy, bo w żadnym wypadku tak nie jest. Chcemy Cię, tym bardziej że pokazałeś coś nietuzinkowego, co zapada w pamięć. Po prostu póki co nie dajesz się zbytnio polubić, a przecież to jest najlepsza i najłatwiejsza droga do rozwinięcia skrzydeł, co pokazało już kilku "twórców" z tego czy innego forum.

Kurde, zapodajesz takiego textwalla w imieniu forum na ktorym siedzi 15 osob, i pewnie tyle samo lurkerow.
Dodam ze wszystkie gitary jakie mam, przeszły przez serwis u Sovy i zadowolenie milion, just sayin'

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Mała lampa

Zaczęty przez D_Rivv Wzmacniacze i kolumny

3 Odpowiedzi
2700 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2008, 23:28:49
wysłana przez Grzgrz
34 Odpowiedzi
36349 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Maj, 2010, 14:30:27
wysłana przez youshy
90 Odpowiedzi
37760 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Kwi, 2011, 08:09:35
wysłana przez p0ison
93 Odpowiedzi
49636 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2019, 20:19:46
wysłana przez Sova Guitars
7 Odpowiedzi
10506 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2019, 19:05:32
wysłana przez vlamnick