Autor Wątek: [NGD] Sova guitars Athene Noctua - mała ale kosi !  (Przeczytany 13899 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
To ja również sie wyjaśnię, bo mam wrażenie że się nie zrozumieliśmy - nie chcę żebyś musiał udowadniać, jaki jest koszt wyprodukowania takiej gitary. Chodzi mi o to, żeby inwestycja w Twoją markę była uzasadniona czymś więcej niż kalkulacją kosztów. Zacząłeś od bardzo ryzykownej strony, bo pokazałeś instrument, który zwróci uwagę wielu osób, ale jednocześnie jest tak nietypowy, że niewiele osób się pewnie na niego zdecyduje. Mi brakuje jakiegoś elementu, z którym mógłbym się identyfikować. Jesteśmy na sevenstringu, jakbyś wpadł z siódemką w multiskali (albo nawet bez), z progami z nierdzewki, z mostem i kluczami Hipshota, pickupami Hathora i fancy topem z ładnym malowaniem, do tego odjebałbyś jakąś pro sesję zdjęciowa, to pewnie zainteresowanie było by jeszcze większe, a nie na zasadzie ciekawostki. Oczywiście biorę pod uwagę, że ta gitara to indywidualne zamówienie pod konkretnego klienta, ale dla wielu osób ta konkretna gitara to pierwsze zetknięcie z Sova Guitars.

Będę kibicował. Chętnie bym zobaczył jakiś Twój wątek, gdzie sam się pochwalisz jakimś gotowym wiosłem z kilkoma fotkami z etapu produkcji. Takie fotostory jara najbardziej
B ( o ) ( o ) B S

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Mała lampa

Zaczęty przez D_Rivv Wzmacniacze i kolumny

3 Odpowiedzi
2682 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2008, 23:28:49
wysłana przez Grzgrz
34 Odpowiedzi
36227 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Maj, 2010, 14:30:27
wysłana przez youshy
90 Odpowiedzi
37675 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Kwi, 2011, 08:09:35
wysłana przez p0ison
93 Odpowiedzi
49216 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Maj, 2019, 20:19:46
wysłana przez Sova Guitars
7 Odpowiedzi
10439 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2019, 19:05:32
wysłana przez vlamnick