Autor Wątek: [NGD] RGDIX7MPB  (Przeczytany 6007 razy)

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Odp: [NGD] RGDIX7MPB
« 14 Mar, 2018, 14:06:36 »
Mi z kolei ten badyl w ogole nie podszedl. O ile wizualnie moze i jest ok tak gdy zlapalem ja do reki to mialem wrazenie ze to jakas tania chinska zabawka ktora za chwile rozleci sie .
Gratulacje i wazne ze Tobie sie podoba :)

U mnie właśnie to robi finish na drewnie. NIE ZNOSZĘ satyny, matu i pochodnych. FULL GLOSS najlepiej mi robi na korpusach, a wszystko przez okap w kuchni i monitory :) QWA co za debil wymyślił stal nierdzewną na urzędzeniach kuchennych, albo matowe matryce? Jednego nie sa się domyć (według mojego stanradru), a drugie zabiera 50% koloru, który widzę.

Dlatego cieszę się, że ten Ibz nie jest czarny i że zaczyna się błyszczeć stopniowo. To dla mnie zmienia totalnie postrzeganie i odczuwanie wiosła. Ale każdy jest inny - ja lubię jak jest czyste i się błyszczy :)

Posty połączone: [time]16 Mar, 2018, 09:53:36[/time]
Update: wczoraj Ibz przeleciał się po AXE FX II - wiosło mega zaskakuje, robi cudowny wpierdol (DiMarzio są świetne w połączeniu z tym patykiem - jakoś każdy ibz jechał takim nieprzyjemnym plastikiem i brakiem ciepła, a przy okazji agresji dynamicznej). Ma pięknego agresora, mega dynamiczny dół ... nie muli, nie ciąży brzmieniowo ... serio jest w głębokim szoku w bezpośrednim porównaniu na Duvell a BKP Miszy :)

Akcja według specki Ibz 1,5-1,8 na 14 progu + krzywizna doprowadzona do stanu prawie płaskiego lotniska pozwala na dmuchnięcie w strunę i w ten sposób wydobucie dzwięku :) przy czym 10-60 obecne są na odpowiednim poziomie sztywności, gita trzyma jak dziki łoś, a nic nie dzwoni, nie brzęczy, nie flaczeje ...

Nie wiem może mam szczęści do tego konkretnego ale jeśli taki wiosło można wyrwać za taką kasę to ... "po co przepłacać" :)

Nie mogę niestety potwierdzić czy poprzedni właściciel robił coś z progami czy takie już były. Wydaje mi się, że gdyby oddać ją jeszcze na przegląd z "fret levelingiem PRO" to akcja byłaby absurdalnie minimalna. Żaden K7 (były 2), 7620, Setius, Flame Custom (wszystko 7mki) nie zeszło tak nisko z drutami i nie brzmiało tak dobrze w mocnej muzie. Sorry na teraz wiosło jest #1 z tych, które miałem w opcji 7string.
« Ostatnia zmiana: 16 Mar, 2018, 09:55:41 wysłana przez 2BeFree »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
5485 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lip, 2016, 14:22:01
wysłana przez vastio
4 Odpowiedzi
3742 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lut, 2017, 17:13:31
wysłana przez JanuszuNieKrzywdz
26 Odpowiedzi
7608 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2020, 11:42:31
wysłana przez grigoras