Autor Wątek: Laney irt studio + 212 cel v30 = głośno!  (Przeczytany 4634 razy)

Offline Naless

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 7
OMSON to zdecydowanie za droga zabawka, prawie połowa wartości mojego heada... Ale może ta kostka Chaos od kolegi -dobry- nie skopie dźwięku, a da radę mi pomóc?

Nie wiem, jak to w Twoim wzmacniaczu wygląda, ale zwykle dodatkowy EQ w pętli daje inny efekt, niż typowa korekcja wzmaka. Pokręcisz, zobaczysz. Będziesz grał cicho, zatem kto wie, czy dodanie np. dołu na eq w pętli nie będzie całkiem sensownym zabiegiem.

Na pewno by się przydał dodatkowy eq, ale jeśli jest ryzyko spaprania dźwięku to może nie warto ryzykować... Poza tym u mnie kontroler basu ma opcję push/pull i jeszcze bardziej pogłębia dół, co na tą chwilę jest zdecydowanie wystarczające w mieszkaniu. Chyba że mylę dół z basem, który przy palm mutingu trzęsie mi podłogą przy tej paczce ;D

A macie może jakiś pomysł, o ile jest fizycznie możliwe wyciszenie paczki od spodu? Chodzi o to, że nie martwię się sąsiadami na moim piętrze, u góry nikogo nad sobą nie mam, ale sąsiedzi z dołu już raz kiedyś wpadli do mnie, kiedy byli u mnie goście, a wcale nie było tak głośno. Dywan odpada niestety, może kawałek jakiejś maty pod kolumnę?

Wynajmuję mieszkanie w kilku letnim budynku, nie wiem z czego są tu ściany, ale większości codziennych hałasów sąsiadów nie słychać, ale np. przebija się czyjeś kichnięcie, albo słyszę włącznik światła w łazience u sąsiada :o

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
5403 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Wrz, 2014, 17:11:28
wysłana przez aciek_l
3 Odpowiedzi
1881 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lis, 2014, 10:31:37
wysłana przez Razor89
0 Odpowiedzi
1184 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lis, 2015, 20:05:08
wysłana przez slavkowski