Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1409953 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ech 13-ty dlaczego nie odbierasz drwin i szydery. Nie ja sprowadziłem całą sytuacje do absurdu, raczej staram sie uwypuklić absurd jaki sie dzieje na naszych oczach i jak sami to potegujemy. Robimy ( nie mówię ze my tutaj ale społeczeństwo juz tak ) z bandyty meczennika a z obcokrajowców, jak leci, wrogów. Gubi nam sie i pierdoli dokumentnie wszystko. Z takiego samego zabójstwa, w jednym przypadku mówi sie o tym ze nie bedzie padania na kolana lub malowania kredką a drugie takie samo morderstwo pomija sie milczeniem przechodząc nad nim do porzadku dzienoego, ot zdarzyło sie, nic wielkiego, codziennie ktoś gdzieś kogoś zajebie. To nie jest normalne, nie umiemy zachować zdrowego rozasądku i rozdzielić spraw które póki co da sie rozdzielić. ... i w sumie przeraził mnie pomysł Dmaligatora bo jest w naszych realiach tak cholernie realny chociaż to teoria spiskowa to jednak niestety nie niemożliwa.

Edyta jeszcze tak odnośnie tych który nazwałem chrześcijaninami, to tylko i pod wpływem tych fantastycznych młodych ludzi którzy to "pamietamy 44" z niezłomnymi i chusarią na koszulkach dumnie rozpierdalaja centra handlowe lub inne sklepy czy samochody nazywajac siebie prawdziwymi patriotami z tradycjami chrzescijańskimi. Cały ten rzad tak mocno otulajacy sie zewsząd katolicyzmem, po cichu popierający ta wspaniałą wszechpolska młodzież, ma dla mnie tyleż samo wspólnego z wartościami chrześcijańskimi co ci kolesie z Sopotu.
« Ostatnia zmiana: 04 Sty, 2017, 09:44:54 wysłana przez commelina »